Dla dzieci

Najbliższy weekend "U króla Maciusia"

MER, U króla Maciusia
fot. M. Jaźwiecki / Muzeum Historii Żydów Polskich

W najbliższym tygodniu miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" otwarte jest w godz. 15.00-18.00 w poniedziałek, środka, czwartek i piątek. To czas wolnych (BEZPŁATNYCH) zabaw. Można rysować, czytać, muzykować. Czekają na Was specjalne karty zadań dla różnych grup wiekowych, bogata biblioteka i gry edukacyjne. Możecie także liczyć na pomoc i wsparcie naszego edukatora.


Pamiętajcie, że w naszym miejscu edukacji rodzinnej obowiązuje zmiana obuwia. Jeżeli nie chcecie biegać bez butów przynieście ze sobą obuwie na zmianę.


Najbliższy weekend

sobota, 17 lutego

  • 11.00-15.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odbioru w kasie muzeum
     
  • 15.00-18.00 URODZINY (rezerwacja)

niedziela, 18 lutego

  • 11.00-15.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odbioru w kasie muzeum
     
  • 15.00-18.00 URODZINY (rezerwacja)

 

Zapraszamy do rezerwacji biletów na warsztaty rodzinne w semestrze letnim 2018 r. Cały program warsztatów rodzinnych oraz wydarzeń specjalnych (Bal Purimowy, Dzień Dziecka "Ala ma kota") dostępny jest TUTAJ >>
Zajęcia dla dzieci w wielu 4-10 lat warz z opiekunami odbywają się w soboty i w niedzielę od godz. 11.00 w miejscu edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" oraz na wystawie stałej. Młodsze dzieci zapraszamy na cykl 10 spotkań pt.: "Wózki w muzeum", który rusza w marcu (czwartki w godz. 14.00-15.00).

 

Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 


Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

29.08.2016