Dla dzieci

Najbliższy weekend "U króla Maciusia"

Najbliższe warsztaty dla rodziców i dzieci
Najbliższe warsztaty dla rodziców i dzieci, fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy i nauki w bajecznie kolorowym i nowoczesnym miejscu edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" w Muzeum POLIN.


Najbliższe warsztaty:

W pierwszym tygodniu ferii zimowych (13 - 17 lutego) miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" jest ZAMKNIĘTE. Organizujemy w tym czasie ferie zimowe, w ramach których 20 dzieci spędza u nas czas, uczestnicząc w warsztatach, wycieczkach, spotykając się z ciekawymi gośćmi.


Rodziny z dziećmi zapraszamy ponownie do nas w najbliższy weekend 18-19 lutego od godziny 11.00-18.00. To czas wolnych i swobodnych zabaw. W miejscu edukacji rodzinnej czekać na Was będzie nasz edukator, który podpowie, jak można w sposób twórczy i radosny spędzić czas - rysując, czytając czy muzykując. Przygotowaliśmy także dla Was karty zadań oraz inne pomoce, dzięki którym będziecie mogli lepiej poznać nasze muzeum, tradycje i historie polskich Żydów.

W drugim tygodniu ferii zimowych 20-24 lutego (z wyjątkiem wtorku, gdy muzeum jest zamknięte), zapraszamy na warsztaty otwarte od godz. 12.00-18.00.

W miejscu edukacji rodzinnej czekać na Was będą nasi animatorzy. Zaproponują jeden z warsztatów twórczych wokół żydowskiego święta Tu bi-Szwat. To święto nazywane jest także Nowym Rokiem Drzew i wyznacza koniec zimy w Izraelu a jego symbolika nawiązuje do odradzającej się przyrody. Na warsztatach będziemy robić eco-drzewa, szyć pluszowe ptaki i tworzyć filcowe kwiaty. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY (brak wcześniejszej rezerwacji miejsc, odbiór bezpłatnych biletów w kasie w dniu warsztatów).

Na naszej stronie internetowej www.polin.pl/ukrolamaciusia jest już dostępny pełny program warsztatów rodzinnych w semestrze letnim 2016/2017. Można kupować bilety na pojedyncze warsztaty, jak i całe cykle poprzez system www.bilety.polin.pl.

 

Zobacz cały program warsztatów rodzinnych w semestrze letnim 2016/2017 >>


Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin.pl/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

29.08.2016