Dla dzieci

Najbliższy weekend "U króla Maciusia"

Warsztaty w miejscu edukacji rodzinnej
fot. M. Starowieyska / Muzeum Historii Żydów Polskich

W najbliższym tygodniu miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" otwarte jest 15.00-18.00 (oprócz wtorku, gdy muzeum jest zamknięte), a w weekend 11.00-18.00. To czas wolnych zabaw, obowiązuje bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie muzeum. Można będzie rysować, czytać, muzykować. Czekają na Was specjalne karty zadań dla różnych grup wiekowych, bogata biblioteka i gry edukacyjne. Możecie także liczyć na pomoc i wsparcie naszego edukatora.


Zapraszamy także do odwiedzenia z dziećmi wystawy czasowej "Szafa grająca. Żydowskie stulecie na szelaku i winylu" oraz do zwiedzenia wystawy stałej z przewodnikiem dla rodzin z dziećmi "Małe POLIN", który jest do kupienia w kasie muzeum. 

Miło nam poinformować, że nasz przewodnik dla najmłodszych został doceniony przez jury prestiżowego konkursu Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek i otrzymał nominację na Najpiękniejszą Książkę Roku 2016..

 

 

Na naszej stronie internetowej www.polin.pl/ukrolamaciusia jest już dostępny pełny program warsztatów rodzinnych w semestrze letnim 2016/2017. Można kupować bilety na pojedyncze warsztaty, jak i całe cykle poprzez system www.bilety.polin.pl.

Zobacz cały program warsztatów rodzinnych w semestrze letnim 2016/2017 >>


Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin.pl/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

29.08.2016