Dla dzieci

Najbliższe warsztaty dla dzieci i rodziców

Stolarka dla dzieci
Stolarka dla dzieci, fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy i nauki w bajecznie kolorowym i nowoczesnym miejscu edukacji rodzinnej U króla Maciusia w Muzeum POLIN.


Po wakacjach zapraszamy na zupełnie nowe warsztaty oraz specjalne spotkania dla rodziców. Zachęcamy też do organizowania u nas urodzin i zabaw okolicznościowych dla dzieci. Nie zapominamy też o warsztatach dla przedszkolaków.

Najbliższe warsztaty:

Wyjątkowo w piątek 20 stycznia w Miejscu Edukacji Rodzinnej nie będzie można uczestniczyć w swobodnych zabawach - organizujemy w tym dniu URODZINY.

 

Stolarka dla dzieci
sobota, 21 stycznia, godz. 11:00-12.30, grupa wiekowa: 4-10 lat

Będziemy dłubać w drewnie i dzielić się tą frajdą z innymi. Zachęcimy Was do majsterkowania i realizowania własnych pomysłów na drewniane dodatki i prezenty. Nauczymy korzystania z tradycyjnych i nowoczesnych narzędzi, i pomożemy stworzyć drewniane projekty. Na najbliższych zajęciach będziemy robić własnoręcznie malowane zwierzaki. Może wśród nich znajdą się także lwy, słonie i zające ze sklepienia Synagogi w Gwoźdźcu. Na pewno będą one stanowiły prawdziwy skarb w Waszej zabawkowej kolekcji.

Po warsztatach zapraszamy na swobodne zabawy w godz. 12.30 – 15.30.

15.30-18.00 organizujemy URODZINY
 

Swobodne zabawy
niedziela, 22 stycznia, godz. 11:00-18.00, grupa wiekowa: 0-10 lat

W najbliższą niedzielę jesteśmy dostępni dla wszystkich dzieci i ich opiekunów odwiedzających tego dnia nasze muzeum. To czas wolnych (BEZPŁATNYCH) zabaw w miejscu edukacji rodzinnej. Można będzie rysować, czytać, muzykować. Czekać będzie na Was nasz edukator, który podpowie jak można w sposób twórczy i radosny spędzić u nas czas.

 

Zobacz cały program warsztatów rodzinnych w semestrze zimowym 2016/2017 >>


Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin.pl/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

29.08.2016