Dla dzieci

Najbliższy weekend "U króla Maciusia"

fot. Magda Starowieyska

W najbliższym tygodniu miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" jest otwarte 15.00-18.00 (oprócz wtorku, gdy muzeum jest niedostępne dla zwiedzających). To czas wolnych (BEZPŁATNYCH) zabaw. Można będzie rysować, czytać, muzykować. Czekają na Was specjalne karty zadań dla różnych grup wiekowych, bogata biblioteka i gry edukacyjne. Możecie także liczyć na pomoc i wsparcie naszego edukatora.


Pamiętajcie, że w naszym miejscu edukacji rodzinnej obowiązuje zmiana obuwia. Jeżeli nie chcecie biegać bez butów przynieście ze sobą obuwie na zmianę.


Najbliższy weekend

sobota, 23 września 2017

 • godz. 11.00 – Jak się robi wystawy?, rodzice z dziećmi 4-10 lat (BRAK WOLNYCH MIEJSC)
  Kim jest konserwator, a kim kurator? Co trzeba wiedzieć, żeby przygotować wystawę? Razem z muzealną kuratorką Tamarą Sztymą i konserwatorką Anną Sembiring odwiedzicie miejsca związane z projektowaniem wystaw i poznacie ich tajniki. Spróbujecie też własnych sił w tworzeniu wystawy!
  WARSZTATY ORGANIZOWANE W RAMACH FESTIWALU NAUKI.
   
 • godz. 14.00-15.00 – czas wolnych zabaw w miejscu edukacji rodzinnej, (wstęp wolny, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie), grupa wiekowa 0-10 lat
   
 • godz. 16:00-18:00 – Urodziny „U króla Maciusia” (REZERWACJA) 


niedziela, 24 września 2017

 • godz. 11.00 – Rosz ha-Szana – stworzenie świata, rodzice z dziećmi 4-10 lat (BRAK WOLNYCH MIEJSC)
  Jak powstał świat? Poznamy święto żydowskiego nowego roku dzięki niezwykłej literacko-graficznej opowieści autorstwa Frédérica Boyera i  Serge’a Blocha „Wielkie opowieści Starego Testamentu” Wydawnictwa Dwie Siostry. Zainspirowani książką, stworzymy własną plastyczną wizję stworzenia świata pod okiem profesjonalnych ilustratorów.  
  WARSZTATY ORGANIZOWANE WE WSPÓŁPRACY Z WYDAWNICTWEM DWIE SIOSTRY.
   
 • godz. 14.00-18.00 – czas wolnych zabaw w miejscu edukacji rodzinnej, (wstęp wolny, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie), grupa wiekowa 0-10 lat
   
 • godz. 14.30 – Rosz ha-Szana - rodzinny spacer świąteczny, rodzice z dziećmi 6-12 lat, KUP BILET >>
  Zapraszamy na interaktywny spacer po wystawie stałej, który będzie poświęcony Rosz ha-Szana, czyli żydowskiemu Nowemu Rokowi. Będziemy poznawać zakamarki wystawy, będziemy dąć w prawdziwy szofar (róg zwierzęcia) oraz smakować tradycyjnego dania na to święto.

Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 


Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

29.08.2016