Dla dzieci

Najbliższy weekend "U króla Maciusia"

U króla Maciusia
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

W najbliższym tygodniu miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" otwarte jest w godz. 15.00-18.00 w poniedziałek, środka, czwartek i piątek. To czas wolnych (BEZPŁATNYCH) zabaw. Można rysować, czytać, muzykować. Czekają na Was specjalne karty zadań dla różnych grup wiekowych, bogata biblioteka i gry edukacyjne. Możecie także liczyć na pomoc i wsparcie naszego edukatora.


Pamiętajcie, że w naszym miejscu edukacji rodzinnej obowiązuje zmiana obuwia. Jeżeli nie chcecie biegać bez butów przynieście ze sobą obuwie na zmianę.


Najbliższy weekend

sobota, 25 listopada

 • 11.00-12.30 "Do rymu w praktyce", warsztat dla rodzin z dziećmi 4-10 lat, BRAK MIEJSC
  Do czego służy poezja? Z pewnością pobudza wyobraźnię, uczy wrażliwości, wywołuje uśmiech, a czasami i łzy. Ale czy możemy zaczerpnąć z niej pomysły na piękne przedmioty? Zapraszamy na zajęcia, na których powstaną piórniki, zegarki czy lampy… Inspiracji szukać będziemy w wierszach naszych ulubionych poetów – Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Cykl autorskich zajęć poprowadzą. Warsztat prowadzą Szymon Gotowski i Aleksandra Karkowska-Rogińska.
 • 12.30-15.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie
 • 15.00-18.00 URODZINY (rezerwacja sali)

niedziela, 26 listopada

 • 11.00-14.00 "Czy jest tu ktoś, kto nie lubi filmów?", warsztaty dla rodzin z dziećmi 4-10, BRAK MIEJSC
  Zapraszamy na rodzinne spotkanie filmowe 26 listopada, do Klubokawiarni Muzeum (wejście od ul. Zamenhofa). Pokażemy izraelski, familijny film „Abulele” w reż. Jonathana Gave'a, który opowiada o niezwykłej przyjaźni. O stracie, przyjaźni, złości i radości porozmawiamy później na warsztatach prowadzonych przez specjalistów z Kinoterapii.
  WARSZTATY ORGANIZOWANE W RAMACH 15. WARSZAWSKIEGO FESTIWALU FILMÓW O TEMATYCE ŻYDOWSKIEJ
 • 14.00-15.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie
 • 15.00-18.00 URODZINY (rezerwacja sali)

 

Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 


Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

29.08.2016