fot. Magda Starowieyska

Warsztaty dla szkół ponadgimnazjalnych

Poniżej prezentujemy listę zajęć dla szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy do udziału!


Zapraszamy również do udziału w oprowadzaniu po wystawie stałej.

Katalog z opisem wszystkich zajęć do pobrania tutaj.

Jak zarezerwować zajęcia?

Warsztaty | oferta bezpłatna

Rezerwacji należy dokonać co najmniej dwa tygodnie przed planowanymi warsztatami telefonicznie pod numerem 22 471 03 01 lub wysyłając e-mail na adres: rezerwacje@polin.pl.

Zajęcia odbywają się w Centrum Edukacyjnym i na wystawie stałej Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie przy ulicy Anielewicza 6. Są one prowadzone w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 10:15-12:15 oraz 12:45-14:45. Trwają 2 godziny (120 minut) i są przeznaczone dla grup liczących nie więcej niż 30 osób.

Bardzo prosimy, aby każda grupa stawiała się w muzeum 15 minut przed godziną rozpoczęcia zarezerwowanych zajęć. To konieczne ze względu na procedury bezpieczeństwa oraz inne czynności organizacyjne przed rozpoczęciem zajęć. Jeśli grupa spóźni się więcej niż 15 minut, edukator ma prawo odwołać zajęcia lub je znacznie skrócić. W szczególnych sytuacjach losowych zastrzegamy sobie prawo odwołania zajęć lub zmiany ich tematu.

Oprowadzanie po wystawie stałej | oferta płatna

Rezerwacji należy dokonywać co najmniej dwa tygodnie przed planowanym oprowadzaniem telefonicznie pod numerem 22 471 03 01, wysyłając e-mail na adres: grupy@polin.pl lub przez stronę internetową: www.bilety.polin.pl.

Zwiedzanie jest możliwe w poniedziałki, czwartki i piątki w godzinach 10:00-18:00 (ostatnie wejście na wystawę o 16:00) oraz w środy, soboty i niedziele w godzinach 10:00-20:00 (ostatnie wejście na wystawę o 18:00). Trwa ono 2 godziny (120 minut) i jest przeznaczone dla grup liczących nie więcej niż 30 osób.
 
Każda grupa jest zobowiązana, by przyjść do muzeum 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania. Jeśli grupa spóźni się więcej niż 15 minut, przewodnik/ przewodniczka ma prawo zmienić trasę zwiedzania lub je odwołać.
 
Bilet dla grup szkolnych: 10 zł od osoby.
 
Koszt przewodnika/przewodniczki w języku polskim: dodatkowo 120 zł od grupy.
 
Opiekunowie (jedna osoba na 10 uczniów) wchodzą za darmo. W czwartki wstęp na wystawę jest bezpłatny. Brak opłacenia rezerwacji w ciągu 48 godzin powoduje jej automatyczne anulowanie.


Przypominamy również, że Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN jest dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać zaproszenia do Muzeum POLIN, informacje o projektach edukacyjnych i wydarzeniach specjalnych, prosimy wypełnić formularz dostępny tutaj.

Program edukacyjny dla szkół odbywa się pod patronatem Minister Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka.

 

Wsparcie udzielone z funduszy norweskich i EOG przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię

 

www.eeagrants.orgwww.norwaygrants.org 
Więcej o projekcie „Żydowskie dziedzictwo kulturowe”