Dla dzieci

Najbliższy weekend "U króla Maciusia"

Warsztaty dla rodzin z dziećmi. Na zdjęciu troje dzieci z opiekunką przy stole warsztatowym, zajmuje się tworzeniem rysunków. Chłopiec po lewej stronie pokazuje swoją pracę opiekunce, wyciąga przed siebie kartkę z pracą.
Na zdjęciu troje dzieci z opiekunką przy stole warsztatowym, zajmuje się tworzeniem rysunków. Chłopiec po lewej stronie pokazuje swoją pracę opiekunce, wyciąga przed siebie kartkę z pracą, fot. M. Starowieyska / Muzeum Historii Żydów Polskich

Zgodnie z wytycznymi Rady Ministrów z 4 listopada, od 7 do 29 listopada 2020 roku w Polsce zostają wprowadzone nowe obostrzenia. Jednym z nich jest całkowite zamknięcie muzeów dla publiczności.

 

Miejsce edukacji rodzinnej „U króla Maciusia” będzie nieczynne do dnia 29 listopada 2020.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty warsztatów rodzinny online.

Materiały na poszczególne zajęcia będziemy wysyłać pocztą.

 

Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 

W trosce o zdrowie nas wszystkich wprowadziliśmy kilka prostych zasad:

 1. Miejsce Edukacji Rodzinnej "U króla Maciusia" dostępne jest w weekendy w godz. 11.00-18.00 w trzech przedziałach czasowych: 
  • 11.00-13.00
  • 13.30-15.30
  • 16.00-18.00
  W czasie półgodzinnych przerwa będziemy dokładnie dezynfekować przestrzeń i stanowiska pracy. 
   
 2. Materiały plastyczne, książki, gry i zabawki będą przekazywane Wam przez naszego edukatora, po ich użyciu będą dezynfekowane lub/ i będą przechodziły kwarantannę.
   
 3. Bezpłatne wejściówki na czas wolnych zabaw dostępne będą w kasie muzeum (wprowadziliśmy limity miejsc). Bilety na warsztaty prosimy kupować online.
   
 4. Odwiedzajcie nas w maseczkach (jeśli zapomnicie – są do kupienia w kasie za 3 zł.). Zasada zasłaniania ust i nosa obowiązuje na terenie muzeum wszystkich zwiedzających od 4 roku życia i całą obsługę.
   
 5. Wchodząc do muzeum a późnej do "Króla Maciusia" zdezynfekujcie ręce. Przygotowaliśmy dla Was również jednorazowe rękawiczki.
   
 6. Szatnia nie działa, więc w razie potrzeby korzystajcie z szafek przy wejściu.
   
 7. Zachowujcie bezpieczną odległość od innych gości.

 

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

          

Patroni medialni