Dla dzieci

Najbliższy tydzień "U króla Maciusia"

Zapraszamy do miejsca edukacji rodzinnej
Zapraszamy do miejsca edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" w Muzeum POLIN. Na zdjęciu: widok przez otwór w kolorze pomarańczowym - spojrzenie na dzieci z opiekunami, pracującymi przy stole nad swoimi projektami, fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy i nauki w bajecznie kolorowym i nowoczesnym miejscu edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" w Muzeum POLIN. Organizujemy weekendowe warsztaty rodzinne (dzieci 4-10 lat), spotkania dla rodziców, urodziny i inne wydarzenia specjalne.

W tygodniu jesteśmy dostępni codziennie (oprócz wtorków, gdy muzeum jest nieczynne) w godz. 15.00-18.00. To czas wolnych i bezpłatnych zabaw - można czytać, rysować, muzykować korzystając z atrakcji, jakie oferuje nasze miejsce oraz wsparcia naszych animatorów.

Przypominamy, że w miejscu edukacji rodzinnej chodzimy w skarpetkach lub obuwiu zmiennym.

 

W najbliższy weekend

sobota, 16 listopada

  • 11.00-12.30 warsztaty rodzinne "Trójwymiarowy Tel Awiw", BRAK MIEJSC
    Wielu z nas spędza czas w wirtualnej rzeczywistości. Pewnie każdy już widział wykreowany w 3D świat na ekranie komputera czy tabletu. Teraz będziemy mogli stworzyć własne wirtualne światy, a nawet przenieść je do rzeczywistości dzięki drukarkom 3D! Podczas twórczych warsztatów złapiemy nie tylko za myszki i klawiatury, a również za kartki, kredki i nożyczki. Wspólnie stworzymy modele 3D, inspirując się pięknymi obrazami i zdjęciami wprost z wystawy "Gdynia - Tel Awiw". Mali projektanci wyczarują cudowne makiety miast, portów, mórz i plaż. Na warsztaty zapraszają kreatywni trenerzy z "3D with Me".
     
  • 12.30-18.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie

niedziela, 17 listopada

  • 11.00-18.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie

Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

          

Patroni medialni

                       

      

29.08.2016