Dla dzieci

Najbliższy tydzień "U króla Maciusia"

Warsztaty rodzinne w miejscu edukacji rodzinnej
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy i nauki w bajecznie kolorowym i nowoczesnym miejscu edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" w Muzeum POLIN. Organizujemy weekendowe warsztaty rodzinne (dzieci 4-10 lat), spotkania dla rodziców, urodziny i inne wydarzenia specjalne.

Jesteśmy dostępni także codziennie (oprócz wtorków, gdy muzeum jest nieczynne) w godz. 15.00-18.00. To czas wolnych i bezpłatnych zabaw - można czytać, rysować, muzykować korzystając z atrakcji, jakie oferuje nasze miejsce oraz wsparcia naszych animatorów.

Przypominamy, że w miejscu edukacji rodzinnej chodzimy w skarpetkach lub obuwiu zmiennym.

STRAJK NAUCZYCIELI

Zapraszamy wszystkie dzieci z opiekunami do zwiedzenia wystaw "W Polsce króla Maciusia" oraz "1000 lat historii Żydów polskich". Zwiedzający, którzy przyjdą do Muzeum, na hasło "Nauczyciele” otrzymają bezpłatne wejściówki na wystawy.

Zachęcamy do wcześniejszego zaplanowania trasy i przygotowania się do wspólnego zwiedzania z dzieckiem. Przygotowaliśmy dla Was SPECJALNE MATERIAŁY >>

Program na najbliższy weekend i przerwę świąteczną

sobota, 20 kwietnia

  • 11.00-12.30 warsztaty rodzinne "Muzealny świat w 3D" BRAK MIEJSC
    Zapraszamy na warsztaty, na których przygotujemy modele 3D na podstawie obiektów odnalezionych na naszej wystawie stałej. Najmłodszych zachęcimy do tworzenia niesamowitych, pamiątkowych wydruków. Warsztaty prowadzone przez specjalistów z Sygnis New Technologies.
     
  • 12.30-18.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie

niedziela, 21 kwietnia

  • MUZEUM ZAMKNIĘTE

poniedziałek, 22 kwietnia

  • 11.00-18.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie

 

Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

29.08.2016