Dla dzieci

Najbliższy tydzień "U króla Maciusia"

Warsztaty rodzinne
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy i nauki w bajecznie kolorowym i nowoczesnym miejscu edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" w Muzeum POLIN. Organizujemy weekendowe warsztaty rodzinne (dzieci 4-10 lat), spotkania dla rodziców, urodziny i inne wydarzenia specjalne.

Jesteśmy dostępni także codziennie (oprócz wtorków, gdy muzeum jest nieczynne) w godz. 15.00-18.00. To czas wolnych i bezpłatnych zabaw - można czytać, rysować, muzykować korzystając z atrakcji, jakie oferuje nasze miejsce oraz wsparcia naszych animatorów.

Przypominamy, że w miejscu edukacji rodzinnej chodzimy w skarpetkach lub obuwiu zmiennym.

Program na najbliższy weekend

sobota, 23 lutego

  • 11.00-12.30 warsztaty rodzinne "Muzyczny Figiel-Migiel", BRAK MIEJSC
    Zapraszamy na spotkania z muzyką, piosenkami, tańcem, grami i zabawami tradycyjnymi zaczerpniętymi ze wspólnego, polsko-żydowskiego folkloru dziecięcego. Kiedy dzieci z różnych kultur mieszkają obok siebie i bawią się na wspólnym podwórku, to powstają najlepsze, wspólne zabawy. A kiedy jeszcze wspólnie muzykują, to powstaje najpiękniejsza bo wspólna muzyka. Spotkania prowadzą muzycy z grupy Jaworowi Ludzie grający między innymi na skrzypcach, harmonii, bębenkach obręczowych, barabanie i lirze (brak miejsc)
     
  • 12.30-18.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie

niedziela, 24 lutego

  • 11.00-15.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie
     
  • 15.00-18.00 urodziny (rezerwacja)

 

Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

29.08.2016