Dla dzieci

Najbliższy tydzień "U króla Maciusia"

Warsztaty dla rodzin z dziećmi. Na zdjęciu troje dzieci z opiekunką przy stole warsztatowym, zajmuje się tworzeniem rysunków. Chłopiec po lewej stronie pokazuje swoją pracę opiekunce, wyciąga przed siebie kartkę z pracą.
Na zdjęciu troje dzieci z opiekunką przy stole warsztatowym, zajmuje się tworzeniem rysunków. Chłopiec po lewej stronie pokazuje swoją pracę opiekunce, wyciąga przed siebie kartkę z pracą, fot. M. Starowieyska / Muzeum Historii Żydów Polskich

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy i nauki w bajecznie kolorowym i nowoczesnym miejscu edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" w Muzeum POLIN. Organizujemy weekendowe warsztaty rodzinne (dzieci 4-10 lat), spotkania dla rodziców, urodziny i inne wydarzenia specjalne.

W tygodniu jesteśmy dostępni codziennie (oprócz wtorków, gdy muzeum jest nieczynne) w godz. 13.00-18.00. To czas wolnych i bezpłatnych zabaw - można czytać, rysować, muzykować korzystając z atrakcji, jakie oferuje nasze miejsce oraz wsparcia naszych animatorów.

Przypominamy, że w miejscu edukacji rodzinnej chodzimy w skarpetkach lub obuwiu zmiennym.

 

sobota, 15 lutego

  • 11.00-15.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie
     
  • 15.00-18.00 urodziny, rezerwacja

niedziela, 16 lutego

  • 11.00-18.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie

W czasie ferii zimowych Miejsce Edukacji Rodzinnej "U króla Maciusia" jest dostępne

  • 10 – 14 lutego, godz. 13.00-18.00, z wyjątkiem wtorku, gdy muzeum jest zamknięte
     
  • 17 – 21 lutego ZAMKNIĘTE, w tym czasie organizowane są półkolonie


Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

          

Patroni medialni