Dla dzieci

13-24 lutego 2017

Zaplanuj ferie zimowe w Muzeum POLIN!

Ferie w Muzeum POLIN
Ferie w Muzeum POLIN, fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

UWAGA: w dniach 13 - 17 lutego miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" jest ZAMKNIĘTE. W tym czasie odbywają się u nas półkolonie zimowe.


I TYDZIEŃ FERII: półkolonie 13-17 lutego 2017

Przez 5 dni z grupą 20 dzieci w wieku 5-10 lat będziemy podróżować dookoła świata, poznając różne kultury. Zbadamy nasze muzeum „od kuchni”, przyjrzymy się ciekawym i barwnym elementom kultury i tradycji żydowskiej. Wybierzemy się także w dalsze podróże: odwiedzimy bliski i daleki wschód, poznając tradycyjne zabawy, smaki i kolory. Będziemy się ruszać, tworzyć, spotykać z ciekawymi ludźmi, czytać i oglądać ambitne filmy.
Zapewniamy całodzienną opiekę (8.00-17.00), atrakcyjne zajęcia i 3 posiłki.

Cena 650 zł / os.

Więcej informacji>>

II TYDZIEŃ FERII: otwarte warsztaty rodzinne 20-24 lutego 2017 (we wtorek muzeum jest nieczynne)

W miejscu edukacji rodzinnej „U króla Maciusia” , od 12.00-18.00 czekać na Was będą nasi animatorzy. Zaproponują jeden z warsztatów twórczych wokół żydowskiego święta Tu bi-Szwat. To święto nazywane jest także Nowym Rokiem Drzew i wyznacza koniec zimy w Izraelu a jego symbolika nawiązuje do odradzającej się przyrody. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY (brak wcześniejszej rezerwacji miejsc, odbiór bezpłatnych biletów w kasie w dniu warsztatów).

Więcej informacji>>

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

 
02.02.2017