Ogłoszenie

Oferta pracy: Specjalista(-ka) ds. Kadr

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonej specjalistki / doświadczonego specjalisty, dla której / którego kadry i płace to nie tylko praca, ale również pasja i plan na przyszłość. W naszym Biurze Kadr posiadamy wiele różnych możliwości wykorzystania i rozwijania posiadanej wiedzy oraz umiejętności z tego obszaru. Jeśli spełniasz wymagania podane w ogłoszeniu, prześlij swoją aplikację.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: BK/SDK

Opis stanowiska Specjalista(-ka) ds. Kadr

Podstawowe obowiązki

  • bieżąca obsługa kadrowa ok. 160 pracowników (kompleksowe prowadzenie akt osobowych  i dokumentacji związanej z zatrudnieniem oraz obsługa systemu kadrowo-płacowego);
  • kontrola terminów ważności szkoleń BHP i badań lekarskich;
  • bieżące ewidencjonowanie oraz rozliczanie czasu pracy;
  • obsługa programu Płatnik, w tym m. in. wysyłanie deklaracji zgłoszeniowych, wyrejestrowywanie pracowników oraz aktualizacja i korekta  danych osobowych na potrzeby ZUS;
  • udzielenie pracownikom informacji  i wyjaśnień związanych ze stosunkiem pracy oraz w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i bieżące ich wdrażanie;
  • prowadzenie i rozliczanie wydatków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • opracowywanie analiz, raportów i zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne oraz na potrzeby instytucji zewnętrznych, w tym np. GUS, MKiDN;
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz  ich archiwizację;
  • obsługa kontroli dotyczących prawidłowości prowadzenia administracji kadrowej: dostarczanie niezbędnych danych oraz udzielanie wyjaśnień.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w samodzielnym prowadzeniu dokumentacji kadrowej oraz przygotowywaniu wymaganych prawem pracy dokumentów związanych ze stosunkiem pracy;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień związanych z czasem pracy;
  • doświadczenia w obsłudze programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość systemu Enova;
  • bardzo dobra znajomości programu Płatnik;
  • dobra znajomość programu pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel i Word;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • rzetelność, skrupulatność, dokładność i terminowość;
  • nastawienie na współpracę i na rozwiązywanie problemów;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista.

  • praktyczna znajomości zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę;
  • praktyczna znajomość zagadnień  związanych z PDOF;
  • umiejętność sporządzania miesięcznych deklaracji do PFRON;
  • znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@polin.pl do dnia 03.11.2017 r. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny ogłoszenia: BK/SDK. Informujemy, że z wybranymi na podstawie przysłanych aplikacji kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do dnia 10.11.2017 r.

 W zgłoszeniach prosimy  o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.)."