Dla dzieci

22-26.01.2018

Zaplanuj FERIE ZIMOWE w Muzeum POLIN

Ferie zimowe 2018
Ferie zimowe 2018, fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Giborei al – to superbohater po żydowsku. Na czas półkolonii, miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" zamieni się w szkołę dla superbohaterów. Wspólnie zastanowimy się, jakich znamy superbohaterów pochodzących z różnych zakątków świata, kultur i tradycji.


22-26 stycznia (poniedziałek - piątek), godz. 8.00-17.00, cena: 650 zł, KUP BILET >>

Podczas starannie wyselekcjonowanych zadań będziemy rozwijać wszystkie niezbędne superbohaterom zmysły takie jak wzrok, słuch, węch a nawet smak, a kolejne stopnie wtajemniczenia zdobywać będziemy poprzez odkrywanie tajemnic Muzeum POLIN. Przez pięć dni będziemy też tworzyć przy użyciu różnych technik kompletny strój superbohatera, który będzie nie tylko „wyglądał”, ale też pachniał, a nawet..brzmiał! Każdy super bohater dostanie też jedyne w swoim rodzaju hebrajskie imię.

Miejsce: miejsce edukacji rodzinnej „U króla Maciusia” w Muzeum POLIN

Grupa: maks. 17 dzieci w wieku 5-10 lat

Wyżywienie: 3 posiłki z restauracji Besamim

Główna prowadząca: Kamila Jarosińska – absolwentka wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej Filmowej i Telewizyjnej im. Leona Schillera w Łodzi, wydziału aktorskiego izraelskiej szkoły dramatycznej „HaDerech”. Mówi płynnie po angielsku i hebrajsku. Oprócz aktorstwa zajmuje się również pisaniem, tłumaczeniem i edukacją. Współzałożycielka kolektywu „Ilustracja” propagującego krzewienie polskiej kultury i języka dla dzieci z rodzin mieszanych w Izraelu. Trzykrotna stypendystka (wraz z kolektywem „Ilustracja”) Wydziału Konsularnego Ambasady Polskiej w Tel Awiwie na projekty edukacyjno – artystyczne (2015 i 2017 rok). Animator i edukator w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Osoby wspierające: Anna Dybała  specjalistka ds. edukacji w Muzeum POLIN, Katarzyna Tobijasz opiekun miejsca edukacji rodzinnej w Muzeum POLIN.


REZERWACJA KROK PO KROKU:

1. Wstępnej rezerwacji należy dokonać mailowo lub telefonicznie: ukrolamaciusia@polin.pl  +48 22 47 10 303. Podczas rezerwacji prosimy o podanie: imienia i nazwiska dziecka/ci, wieku dziecka, imienia i nazwiska opiekuna, jego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.

2. Ostatecznej rezerwacji dokonuje się przez elektroniczny system sprzedaży biletów: TUTAJ >>

3. Osoby, które pomyślnie zarezerwują i opłacą wypoczynek, otrzymają potwierdzenie mailowe rezerwacji wraz z dokumentami do uzupełnienia: kartą kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku, zgodą na wykorzystanie wizerunku, regulaminem ferii, formularzem odbioru uczestnika.

4. Uzupełnione i podpisane dokumenty należy dostarczyć do koordynatora miejsca edukacji rodzinnej, najpóźniej do dnia rozpoczęcia się wypoczynku.

5. Rezygnacji z wypoczynku można dokonać do 3 dni przed rozpoczęciem się ferii, wówczas zwrócona zostanie pełna wpłata. Po tym terminie wpłata nie podlega zwrotowi.

 

Poniżej dokumenty do pobrania: PROGRAM ZAJĘĆ, REGULAMIN WYPOCZYNKU

Załączniki:
  • Regulamin ferii zimowych 2018 "U króla Maciusia"
    Pobierz plik218.52 KB / pdf
  • Program ferii zimowych 2018 "U króla Maciusia"
    Pobierz plik212.27 KB / pdf
30.11.2017