Dla dzieci
Środy o 12.00 - online

Żydowskie opowieści dla najmłodszych

Baner - po obu stronach rysunkowe postacie dwójki dzieci - po lewej chłopiej w koronie (król Maciuś) po prawej dziewczynka z długimi złotymi włosami. Między nimi napis: Żydowskie opowieści dla najmłodszych, środy o godz. 12.00, zapraszamy przed ekran komputera dzieci wraz z opiekunami
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Lubicie słuchać bajek i niezwykłych opowieści? Dzięki sztuce opowiadania łączącej elementy gestu, słowa, muzyki i barwnej ilustracji sprawimy, że literacki świat ożyje w Waszej wyobraźni. Przygotowaliśmy dla Was nowy cykl filmowy "Żydowskie opowieści".

W środy o godzinie 12.00 zapraszamy dzieci wraz z opiekunami przed ekrany komputerów.

Spotykamy się online w grupie "U króla Maciusia w Muzeum POLIN" (Facebook), gdzie czekają na Was niezwykłe historie, wspólne muzykowanie, barwne ilustracje i zagadkowe przedmioty. Nasze specjalne spotkania poprowadzą zawodowe opowiadaczki, które zaproszą uczestników do wspólnej zabawy słowem i gestem. Bądźcie z nami!

Dołącz do grupy "U króla Maciusia w Muzeum POLIN" (Facebook) >> i posłuchaj kolejnych odcinków z cyklu "Żydowskich opowieści dla najmłodszych".


W sklepie online znajdą Państwo publikacja dla młodszych i starszych dzieci >>

 

Cykl "Żydowskie opowieści dla najmłodszych" realizowany jest w ramach oferty rodzinnej Muzeum POLIN. Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny i Parasol Foundation.