Wystawy

Zapraszamy do Muzeum ponownie od 26 czerwca!

Zdjęcie ilustracyjne - rusztowania między scenografią w kolorze białym - zdjęcie z montażu wystawy "Tu Muranów"
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Po prawie 3 miesiącach zamknięcia, ponownie otwieramy Muzeum dla publiczności. Od 26 czerwca zapraszamy na nową wystawę czasową "Tu Muranów"

Muzeum będzie funkcjonować według nowo opracowanego regulaminu zwiedzania, stworzonego przez specjalistów, w uzgodnieniu ze służbami sanitarnymi. Wszystko po to, by czuli się Państwo u nas bezpiecznie i mogli bez ryzyka poświęcić się oglądaniu wystawy.

Regulamin zwiedzania zostanie opublikowany na naszej stronie internetowej przed ponownym otwarciem Muzeum.

Wystawę stałą "1000 lat historii Żydów Polskich" i Centrum Informacji Historycznej udostępnimy do ponownego zwiedzania w późniejszym terminie.

Więcej informacji już wkrótce. Do zobaczenia w Muzeum POLIN!

 

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie epidemii 2019-nCov (Koronawirus) Muzeum POLIN było zamknięte od 11 marca 2020 roku.

Osoby, które kupiły bilety na wystawy lub wydarzenia w tym terminie otrzymają pełny zwrot kosztów. Zwroty będą realizowane automatycznie, po ponownym otwarciu Muzeum. Ze względu na ich ilość i nasze możliwości techniczne prosimy o cierpliwość.

Od 1 czerwca infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. Zachęcamy też do kontaktu mailowego:

Przepraszamy za utrudnienia.