Nauka

What’s New, What’s Next? Book Talks

Na obrazie widzimy grafikę wydarzenia
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

W grudniu 2020 roku Muzeum POLIN rozpoczęło nowy cykl spotkań online, który już zdążył wzbudzić duże zainteresowanie w środowisku naukowym. Gospodarz cyklu - historyk Global Education Outreach Program, prof. Antony Polonsky wraz z zaproszonymi wybitnymi międzynarodowymi uczonymi rozmawiają o najnowszych, nagradzanych publikacjach naukowych dotyczących historii polskich Żydów.

Comiesięczne spotkania w języku angielskim są wstępem do konferencji naukowej "What’s New, What’s Next? Innovative Methods, New Sources, and Paradigm Shifts in Jewish Studies", która odbędzie się w październiku 2021 roku. Do 30 kwietnia trwa nabór propozycji panelów i sesji posterowych. Szczegóły dostępne tutaj.

Poniżej zamieszczone są informacje o minionych oraz planowanych spotkaniach. Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku oraz do śledzenia anglojęzycznego profilu Muzeum POLIN na Facebooku, aby być na bieżąco. 

Spotkania odbywają się w formie interaktywnych webinarów na platformie Zoom. Każdorazowo obowiązuję na nie wcześniejsza rejestracja.

Zachęcamy do subskrypcji newslettera programu naukowego GEOP >>