Wystawy

Nowy audioprzewodnik po wystawie

Kupując bilet, dostaniesz w kasie audioprzewodnik – niewielkie urządzenie i słuchawki. Nagranie poprowadzi Cię przez 1000 lat historii Żydów polskich. To wciągająca opowieść o świecie, którego już nie ma. O miłości, przyjaźni, poświęceniu i walce.

Audioprzewodnik w przystępny i ciekawy sposób opowiada o rozwoju kultury Żydów na terenach dawnej Rzeczpospolitej, jej rozkwicie po odzyskaniu niepodległości, aż po czas Zagłady i współczesność. Dzięki niemu poznasz najważniejsze części wystawy i na nowo odkryjesz historię Polski, która była domem największej społeczności żydowskiej na świecie.

Urządzenie wielkości telefonu komórkowego jest łatwe w użyciu, nagrania uruchamiają się automatycznie w kolejnych salach. Abyś mógł łatwiej poruszać się w przestrzeni, na ekranie audioprzewodnika wyświetlają się zdjęcia konkretnych elementów i obiektów z wystawy.

Audioprzewodnik otrzymasz bezpłatnie przy zakupie biletu normalnego, ulgowego lub biletu za 1 zł na samodzielne zwiedzanie wystawy stałej. Jednak przy zakupie biletów grupowych oraz przy biletach bezpłatnych (w czwartki) za wypożyczenie urządzenia zapłacisz 10 zł. Audioprzewodnik do wystawy czasowej w czwartek otrzymasz bezpłatnie.

Chcesz zwiedzić wystawę z dziećmi? Wejdź na podstronę o rodzinnym zwiedzaniu z audioprzewodnikiem dla dużych i małych dorosłych.