fot. Grzegorz Litwiński

Edukacja

Lista uczestników - Letnia Szkoła Akademii Polin

  • Shmuel Afek - AJ Heschel High School, NY
  • Wiesława Araszkiewicz - Muzeum Historii Żydów Polskich („Ambasadorzy Muzeum”)
  • Morgan Blum - JFCS Holocaust Center
  • Yisroel Blumenstein - Yeshiva Ohr Elchonon Chabad
  • Mirjam Boehm - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Laura Boughton - South Panola Schools
  • Dara Bramson - Auschwitz Jewish Center; Museum of Jewish Heritage
  • Monika Chojnacka - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Maya Cohen - BJE March of the Living - Los Angeles
  • Shira Deener - Facing History and Ourselves
  • Elizabeth Edelstein - Museum of Jewish Heritage
  • Richard Elias - Universal Learning Institute
  • Judi Freeman - Boston Latin School
  • Anna Gaidzik-Galon - Muzeum Historii Żydów Polskich („Ambasadorzy Muzeum”)
  • Pamela Lynne Ganz - March of the Living: The West
  • Adara Goldberg - Vancouver Holocaust Education Centre
  • Katharine Gorsuch - Foundation for Holocaust Education Projects
  • Jan Grądzki - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Olga Gronowska - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Jules A. Gutin - United Synagogue of Conservative Judaism
  • Robert George Hadley - North Clackamas School District; Clackamas High School
  • Marta Jankowska - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Yoni Kadden - Gann Academy
  • Miriam Kassenoff - University of Miami; Miami Dade County Public Schools
  • Tatsiana Kazak - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Amanda Lanceter - Museum of Jewish Heritage
  • Sally Levine - The Breman Jewish Heritage and Holocaust Museum
  • Bryan Levy - Charles E Smith Jewish day school; Har Shalom Religious School
  • Marcia Sachs Littell - Philadelphia Center on the Holocaust, Genocide & Human Rights
  • Craig Lubner - Yeshivah of Flatbush High School
  • Katarzyna Łaziuk - Muzeum Historii Żydów Polskich (współpracownik)
  • Magdalena Maślak - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Honorata Miachalak - Muzeum Historii Żydów Polskich („Ambasadorzy Muzeum”)
  • Avi Mizrachi - Foundation for Holocaust Education Projects
  • Ellen Newman - Independent, Artist / Designer / Sculptor
  • Jason O'Connor - North Broward Preparatory School
  • Łukasz Oczkowski - Muzeum Historii Żydów Polskich (współpracownik)
  • Nina Perlmutter - Heichal Baoranim; Temple in the Pines
  • Agnieszka Popławska - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Kamila Radecka-Mikulicz - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Paul Radensky - Museum of Jewish Heritage
  • Jack Rosenbaum - JFSPBC/ March of the Living Southern Region
  • Eli Rubenstein - March of the Living
  • Laurie Schaefer - Mount Tabor High School
  • Robert Shapiro - Brooklyn College
  • Natalia Sineaeva - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Bożenna Sucharska - Muzeum Historii Żydów Polskich („Ambasadorzy Muzeum”)
  • Bonnie Sussman - Bishop O’Dowd High School
  • Colleen Tambuscio - New Milford High School
  • Katarzyna Tymczak - Muzeum Historii Żydów Polskich (współpracownik)
  • Małgorzata Waszczuk - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Leon Weissberg - Greater Miami Jewish Federation, CAJE, March of the Living for Miami Florida
  • Miriam Wielgus - Yeshivah of Flatbush
  • Barbara Wind - Holocaust Council of Greater MetroWest
  • Joyce Witt - North Suburban Synagogue Beth El; Jewish Partisans Educational Foundation
  • Carla Wittes - Canadian Centre for Diversity Director
  • Sasha Wittes - Work & Learning Network
  • Joanna Wojtulewicz - Muzeum Historii Żydów Polskich („Ambasadorzy Muzeum”)
  • Joel B. Wolowelsky - Yeshivah of Flatbush
  • Anna Zatońska - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Hanna Zielińska - Muzeum Historii Żydów Polskich (Akademia Polin)
  • Beata Zuziak - Muzeum Historii Żydów Polskich („Ambasadorzy Muzeum”)

PASS - logotypy