Dla dzieci

11.11.2017

Dźwiękowa Strefa Króla Maciusia

Dźwiękowa Strefa Króla Maciusia, Europejskie Targi Muzyczne
fot. materiały prasowe

"Dziękowa Strefa króla Maciusia" to specjalna przestrzeń przygotowana przez edukatorki z Muzeum POLIN w "Strefie dla Dzieci", która będzie zaaranżowana dla najmłodszych podczas Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24.


11 listopada (sobota), godz. 15.00 - 18.00, wstęp wolny

Specjalnie z myślą o małych majsterkowiczach zaplanowaliśmy warsztaty twórcze, na których każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Powstaną tradycyjne instrumenty muzyczne, filcowe broszki w kształcie nutek, czy pamiątkowe magnesy w formie płyt winylowych. Naszym zabawom towarzyszyć będą znane żydowskie przeboje, do rytmu których postaramy się zagrać i zatańczyć. Zapraszamy dzieci w wieku 3-10 lat wraz z opiekunami. 

"Dźwiękowa Strefa Króla Maciusia" przygotowana została przez edukatorki z miejsca edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" w Muzeum POLIN. 


Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24 odbywają się w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, w dniach 10 - 12 listopada 2017.  Więcej informacji na temat Europejskich Targów Muzycznych TUTAJ >>

"Strefa Dzieci" w ramach Europejskich Targów Muzycznych dostępna będzie w dniach 11-12 listopada także w Pałacu Kultury i Nauki. Pełny program Strefy Dzieci TUTAJ >>

 

 

02.11.2017