Dla dzieci

Zabawy w miejscu edukacji rodzinnej

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy i nauki w bajecznie kolorowym i nowoczesnym miejscu edukacji rodzinnej U króla Maciusia w Muzeum POLIN. Nasi najmłodsi goście są tu traktowani w duchu pedagogiki Janusza Korczaka jak „mali dorośli”. Wprowadzamy ich w świat żydowskiej kultury i tradycji, uczymy otwartości, empatii i współpracy.

U króla Maciusia to także przestrzeń działań twórczych wokół: muzyki, filmu, malarstwa czy rękodzieła. To miejsce otwarte na pomysły dzieci i ich opiekunów, stymulujące do działania, gdzie najważniejsze jest budowanie relacji, rozbudzanie zainteresowań i pasji.

Możecie tu wspólnie spędzić czas, bawiąc się i ucząc. Do Waszej dyspozycji są zabawki edukacyjne, karty pracy "Zadania i wyzwania króla Maciusia", obszerna biblioteka i mała sala projekcyjna. 

Jak możecie spędzić u nas czas?

  • wspólna zabawa – codziennie (oprócz wtorków i urodzin) w godz. 15.00–18.00 oraz w weekendy po warsztatach BEZPŁATNIE,
  • warsztaty rodzinne w weekendy – start godz. 11.00, dla dzieci w wieku 4–10 lat wraz z opiekunami*
  • cykle spotkań dla rodziców z dziećmi 0-3 lat*
  • warsztaty dla grup zorganizowanych (m.in. przedszkoli) - codziennie (oprócz wtorków) start godz. 10.15, cena 10 zł od osoby
  • urodziny U króla Maciusia, 600 zł lub 1000 zł (w zależności od wybranego pakietu)

* Ceny biletów rodzinnych na warsztaty: 30 zł (1 dziecko + opiekunowie, każde następne dziecko + 10 zł), karnet na dowolnie wybrane 5 zajęć w cenie 120 zł (1 dziecko + opiekunowie, każde następne dziecko + 50 zł).

Informacje i zapisy

e-mai: ukrolamaciusia@polin.plurodziny@polin.pl
strona: www.polin.pl/ukrolamaciusia
grupa na Facebook: U króla Maciusia w Muzeum POLIN

Bilety:

Bilety można kupić w kasie muzeum i na www.bilety.polin.pl

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni