Jeśli chciałbyś zostać naszym wolontariuszem podczas tegorocznej akcji, zapoznaj się z poniższymi informacjami i uzupełnij formularz zgłoszeniowy.

Po otrzymaniu kwestionariusza odezwiemy się do Ciebie maksymalnie w ciągu 10 dni i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjno-informacyjne.

  1. Akcja żonkile odbywa się zawsze 19 kwietnia, w rocznice wybuchu powstania w getcie warszawskim  – w tym roku będzie to niedziela.
     
  2. Aby wziąć udział w akcji musisz mieć 14 lat ("rocznikowo" - ukończone nie później niż 31.12.2020 r.); górna granica wieku nie ma dla nas znaczenia :)
     
  3. Jeśli w dniu wypełniania poniższego formularza nie masz ukończonych 18 lat, pobierz plik ze wzorem zgody rodzica/opiekuna prawnego i przynieś podpisany na spotkanie rekrutacyjno-informacyjne (kliknij tutaj, aby pobrać plik).
     
  4. Jeśli w dniu wypełniania formularza nie masz ukończonych 16 lat, poproś o wypełnienie osobę pełnoletnią, najlepiej rodzica lub opiekuna prawnego. 
Dane wolontariusza
Podanie numeru PESEL posłuży nam w procesie przygotowania Porozumienia o współpracy z wolontariuszem.
tylko, jeśli nie masz ukończonych 18 lat
Kwestionariusz
Czym zajmujesz się na co dzień?
Czy brałeś już wcześniej udział w akcji Żonkile jako wolontariusz indywidualny?
Zgody w zakresie ochrony danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z <a href="https://www.polin.pl/pl/polityka-prywatnosci">Polityką prywatności portalu www.polin.pl</a>, w celu realizacji zgłoszenia chęci udziału w akcji Żonkile organizowanej przez Muzeum POLIN
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych osobowych do wysyłki informacji marketingowej (np. newsletterów, ankiet). Zgodę można w każdej chwili wycofać, w sposób opisany w klauzuli informacyjnej.
Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z siedzibą w Warszawie (00-157) ul. Anielewicza 6. W Muzeum POLIN został wyznaczony Inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez email iod@polin.pl, lub telefonicznie tel. 22 471 03 41.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności w ramach akcji Żonkile organizowanej przez Muzeum POLIN na podstawie art. 6 ust. a) rozporządzenia, czyli zgody osoby, której dane dotyczą.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być: dostawcy systemów informatycznych oraz usług IT, podmioty świadczące na rzecz Muzeum usługi księgowe, badania jakości obsługi, dochodzenia należności, usługi prawne, analityczne, marketingowe, operatorzy systemów płatności elektronicznych oraz banki w zakresie realizacji płatności, organy uprawnione do otrzymania Pani/Pana danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w przypadku danych osobowych przetwarzanych w celu świadczenia na Pani/Pana usług drogą elektroniczną – przez czas świadczenia na Pani/Pana rzecz usług drogą elektroniczną, w przypadku danych osobowych przetwarzanych w celu kierowania do Pani/Pana przez Muzeum treści marketingowych – do czasu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu względem przetwarzania danych osobowych w tym zakresie. Po tym okresie dane osobowe będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa, w tym przepisami o rachunkowości.

Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Muzeum prosi o wycofanie zgody w formie pisemnej na adres (Warszawa (00-157) ul. Anielewicza 6) lub elektronicznej (wiadomość email na adres iod@polin.pl).

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również będą profilowane. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w celu świadczenia usług, w tym usług drogą elektroniczną na Pani/Pana rzecz.