Dla dzieci

17.06, 26.08.2018

Warsztaty literacko-plastyczne dla rodzin z dziećmi

dla dzieci, warsztaty, Łąka Leśmiana, 2018dla dzieci, warsztaty, Łąka Leśmiana, 2018dla dzieci, warsztaty, Łąka Leśmiana, 2018dla dzieci, warsztaty, Łąka Leśmiana, 2018dla dzieci, warsztaty, Łąka Leśmiana, 2018dla dzieci, warsztaty, Łąka Leśmiana, 2018dla dzieci, warsztaty, Łąka Leśmiana, 2018dla dzieci, warsztaty, Łąka Leśmiana, 2018
fot. M. Starowieyska / Muzeum Historii Żydów Polskich

Łąka marzycieli w środku tętniącego miasta. Bajkowy świat  pełen niespodzianek i zagadek ukrytych w tekstach naszych ulubionych poetów Tuwima i Brzechwy.


17 czerwca (niedziela), godz. 11.00, Łąka Leśmiana i miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia", wstęp wolny
POBIERZ BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ >>

"Położył się Dyzio na łące, przygląda się niebu błękitnemu. I marzy (...)". Co widzisz patrząc na płynące po niebie obłoczki? Z czym kojarzy Ci się zapach wiosennych kwiatów? Podczas warsztatów porozmawiamy o marzeniach i o tym, co nas relaksuje. Inspiracją będą wiersze dla dzieci Juliana Tuwima i otaczająca nas przyroda. Będzie twórczo i kreatywnie - łąka zaroi się od ptaków, bajkowych strachów na wróble, w ruch pójdą maszyny do szycia i farby. Zapraszamy na jedyną taką łąkę marzycieli w środku tętniącego miasta.

26 sierpnia (niedziela), godz. 11.00, Łąka Leśmiana i park wokół Muzeum POLIN, wstęp wolny
POBIERZ BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ >>

Zapraszamy całe rodziny do udziału w przygodowej grze terenowej. Wyczarujemy dla Was bajkowy świat  pełen niespodzianek i zagadek ukrytych w tekstach naszych ulubionych poetów Tuwima i Brzechwy. Z iPadami w rękach poszukiwać będziemy skarbów, rozwiązywać zagadki i wykonywać specjalne zadania. Na najbardziej wytrwałych czekają niespodzianki.

 

Projekt  „Cykl plenerowych wydarzeń kulturalnych i rekreacyjnych Łąka Leśmiana – II edycja” współfinansuje m.st. Warszawa

Organizator

Partner

16.05.2018