Hol główny Muzeum POLIN - widoczne wejście, ściana w kolorze piaskowym i ogromne niebieskawe okno po lewej stronie. W prawym dolnym rogu logotyp Centrum Konferencyjnego Muzeum POLIN
fot. M. Nasternak / Muzeum Historii Żydów Polskich

Centrum Konferencyjne POLIN

Zlokalizowane blisko centrum, na warszawskim Muranowie w siedzibie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, prestiżowe i przestronne, kojarzone z poruszającymi wystawami i wybitną architekturą. Centrum Konferencyjne POLIN oferuje możliwość organizacji wydarzenia w eleganckich i funkcjonalnych przestrzeniach audytorium, sal konferencyjnych, foyer oraz niezwykłego holu głównego.

Wokół lauru napis obiekt rekomendowany - mojekonferencje.plCentrum dysponuje rozbudowanym systemem nagłośnieniowym, projektorami, profesjonalnym oświetleniem scenicznym, a także sprzętem i odpowiednimi warunkami do organizacji wydarzeń online.

Wyposażone w garderoby i podjazd cargo wraz z windą towarową, doskonale nadaje się do organizacji konferencji, warsztatów, projekcji filmowych, gal, koncertów oraz innych wydarzeń kulturalnych i biznesowych w miejscu, które zostało wyróżnione tytułem Europejskiego Muzeum Roku.