Wręczenie Medali "Powstanie w Getcie Warszawskim" i Nagrody im. Marka Edelmana
14 maja 2026 roku o godz. 14:00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie odbędzie się uroczystość wręczenia Nagrody im. Marka Edelmana oraz Medali "Powstanie w Getcie Warszawskim". Wydarzenie ma na celu uhonorowanie osób działających na rzecz pamięci o historii Żydów, a także, w ramach Nagrody im. Marka Edelmana, osób zaangażowanych w dialog polsko-żydowski i przeciwdziałanie antysemityzmowi.
Kontakt dla mediów:
Nina Nowakowska
Starsza Specjalistka ds. Współpracy z Mediami
[email protected], tel. kom.: +48 502 765 477
Informacja prasowa o gali wręczenia Nagrody im. Marka Edelmana oraz Medali Powstanie w Getcie Warszawskim
– pobierz plik, docx (50.79 KB)
Informacja prasowa o gali wręczenia Nagrody im. Marka Edelmana oraz Medali Powstanie w Getcie Warszawskim - wersja dostępna
– pobierz plik, docx (50.89 KB)