Warsztaty

16, 17, 23, 24.08.2017

Zajęcia Gaga/people w Muzeum POLIN

fot. Gadi Dagon

Oglądaliście już niezwykły film „MR GAGA”, wielokrotnie nagrodzony na międzynarodowych festiwalach? To wspaniała opowieść o metodzie pozwalającej zrozumieć nam związek ciała i ruchu z naszymi emocjami. W te wakacje będzie można się jej nauczyć w Muzeum POLIN!


16, 17, 23, 24 sierpnia, bilety: 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy), KUP BILET >>

GAGA to język ruchowy Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie (Izrael). Jest to metoda pracy z ciałem pomocna dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać.

Zapraszamy na specjalne warsztaty GAGA w naszym Muzeum. Pod okiem Natalii Iwaniec, jedynej w Polsce certyfikowanej nauczycielki, będziemy odkrywać nasze ciało i emocje.

Warsztaty to świadoma praca poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na improwizacji w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywności. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas. To pozwala inspirować się nim i spotykać się z innymi uczestnikami w podobnym punkcie pracy w ruchu.

Oferta specjalna: przy zakupie biletów na trzy warsztaty, czwarty warsztat GRATIS!

Można wziąć udział w dowolnej liczbie warsztatów.

Zarezerwuj bilety:

NATALIA IWANIEC 

nataliagaga.weebly.com

Jej przygoda z GAGA rozpoczęła się od spotkania z Izraelskim choreografem Arkadi Zaidesem w 2009 roku w Poznaniu i od tego czasu uczestniczyła w licznych warsztatach Gaga w Polsce i za granicą.  

W 2010 roku przeprowadziła się do Tel Avivu, by uczestniczyć w codziennych zajęciach GAGA. W tym samym czasie wzięła udział w projekcie-warsztacie dla tancerzy w zespole Yasmeen Godder, jako jedyna osoba spoza Izraela. W roku 2011 została zakwalifikowana do pilotażowego projektu GAGA TEACHERS TRAINING, gdzie pod okiem Ohada Naharina, tancerzy Batsheva Dance Company i znakomitych pedagogów GAGA, zgłębiała tą metodę pracy.  Od sierpnia 2012 roku Natalia jest jednym z nielicznych nauczycieli Gaga na Europie.

Obecnie Natalia poza uczeniem w takich szkołach jak Trinity Laban czy Rambert Contemporary Dance School czy profesjonalnych zespołach jak National Dance Company Wales, choreografuje i tańczy jako niezależna artystka.

Więcej informacji na temat Gaga można przeczytać tutaj.

 

12.06.2017