Ogłoszenie
02.07.2014

Oferta pracy: technik / serwisant urządzeń multimedialnych

Muzeum Historii Żydów Polskich powstaje jako nowoczesne, multimedialne centrum edukacji i kultury. Naszą misją jest zachowanie dziedzictwa tysiącletniej obecności Żydów na ziemiach polskich. Do naszego zespołu poszukujemy:

TECHNIKA / SERWISANTA URZĄDZEŃ MULTIMEDIALNYCH

Miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: INF/TSU

Podstawowe obowiązki:

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw instalacji audiowizualnych na Wystawie Głównej, wystawach czasowych oraz w salach konferencyjnych i szkoleniowych
  • diagnozowanie braku poprawności funkcjonowania instalacji multimedialnych oraz naprawa wykrytych nieprawidłowości
  • naprawa projektorów, monitorów, komputerów i innych urządzeń multimedialnych
  • konfiguracja oraz kalibracja urządzeń multimedialnych (projektorów, monitorów dotykowych, nakładek dotykowych multi-touch, wzmacniaczy, mikserów)
  • konfiguracja oprogramowania i systemu sterowania urządzeń multimedialnych znajdujących się na Wystawie Głównej
  • przeprowadzanie testów urządzeń oraz aplikacji multimedialnych
  • raportowanie realizacji prac projektowych związanych z odbiorem i rozwojem Wystawy Głównej oraz weryfikacja postępu prac instalacyjnych
  • weryfikacja oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
  • kwalifikowanie urządzeń do odpowiedniej procedur/instrukcji serwisowej
  • współpraca z zewnętrznymi serwisami gwarancyjnymi
  • aktywny udział we wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych
  • szkolenie i wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów sprzętowych i programowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie o profilu technicznym (elektronik, informatyk)
  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczne doświadczenie w zakresie konserwacji i naprawy urządzeń multimedialnych
  • praktyczne doświadczenie związane z instalacjami AV
  • teoretyczna i praktyczna znajomość systemów IT i audio-video
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,  samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • znajomość systemów operacyjnych Windows w zakresie administracji,
  • znajomość systemów sterowania (min. AMX, CUE, Extron, systemów nagłośnienia, DMX)
  • znajomość praktyczna i teoretyczna sieci LAN
  • uprawnienia SEP do 1kV, UDT (podesty ruchome przejezdne wolnobieżne i przewoźne) oraz uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy przesyłać na adres.: rekrutacja@jewishmuseum.org.pl , do 15.07.2014 r.

W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny:  INF/TSU

Informujemy, że z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do 18.07.2014 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Muzeum Historii Żydów Polskich z siedzibą w Warszawie."