Ogłoszenie
30.07.2014

Oferta pracy: specjalista ds. najmu powierzchni komercyjnych

Muzeum Historii Żydów Polskich jest nowoczesnym centrum edukacji i kultury o międzynarodowych zasięgu. Naszą misją jest przywracanie pamięci o tysiącletniej historii polskich Żydów i kształtowanie wzajemnego zrozumienia i szacunku wśród Polaków i Żydów, społeczeństw Europy i świata. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. NAJMU POWIERZCHNI KOMERCYJNYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: MIS/NPK

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie najemców przestrzeni komercyjnych muzeum  (restauracja, sklep, klubokawiarnia)
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z poszukiwaniem  najemcy i zawieraniem  umów
  • negocjacje warunków najmu oraz rozliczanie podpisanych umów
  • wdrażanie działań przygotowujących przekazanie powierzchni najemcy
  • bieżąca, profesjonalna obsługa najemców i budowanie długotrwałych relacji
  • monitorowanie rynku wynajmu nieruchomości komercyjnych
  • przygotowywanie kalkulacji rocznych kosztów i planów najmu
  • zarządzanie programem lojalnościowym  Klubu Przyjaciół Muzeum
  • planowanie i wdrażanie działań z zakresu promocji Klubu Przyjaciół Muzeum
  • aktywne pozyskiwanie nowych członków Klubu Przyjaciół Muzeum
  • analiza rynku programów lojalnościowych instytucji kulturalnych w Polsce i za granicą

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki marketingowe lub ekonomiczne
  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży/ najmie nieruchomości/powierzchni komercyjnych
  • minimum  roczne doświadczenie w zarządzaniu programami lojalnościowymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w negocjacjach biznesowych
  • doświadczenie z zakresu zarządzania projektami
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dbałość o szczegóły
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
  • otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy przesyłać na adres.: rekrutacja@jewishmuseum.org.pl , do 07.08.2014 r. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: MIS/NPK. Informujemy, że z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do 07.08 .2014 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Muzeum Historii Żydów Polskich z siedzibą w Warszawie."