Muzeum

Muzealna restauracja Besamim zaprasza

fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Serdecznie zapraszamy do muzealnej restauracji Besamim, która rozpoczyna działalność 1 sierpnia.

  • Od 10:00 do 12:00 zapraszamy na śniadania. Do wyboru zestawy śniadaniowe, kanapki, przekąski albo smakowity deser w towarzystwie kawy, herbaty lub innego napoju.
  • Od 12:00 do 18:00 polecamy dania kuchni żydowskiej, które swój niepowtarzalny smak zawdzięczają wpływom z całego świata. Serwujemy też dania z kuchni międzynarodowej, nie zapominając o kuchni polskiej.

W barku koszernym, który znajduje się przed wejściem do restauracji oferujemy gotowe dania kuchni koszernej oraz różnego rodzaju przekąski i napoje, które ten wymóg spełniają. Kuchnia koszerna jest bardzo wymagająca, co powoduje, że jedzenie, które oferuje jest wyjątkowo ekologiczne, smaczne i zdrowe. Dania koszerne można zamówić do odgrzania na miejscu w restauracji lub na wynos. Posiadamy ofertę specjalną dla grup koszernych.

Grupy zorganizowane, osoby zainteresowane zorganizowaniem przyjęcia lub innego wydarzenia w restauracji czy też dokonaniem rezerwacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu komórkowego 606 744 166, 606 541 541 lub mailowo na adres zamówienia@besamim.com.pl lub restauracja@besamim.com.pl.

Restauracja znajduje się na poziomie 0, po wejściu do muzeum wystarczy skręcić w prawo, przejść do końca obok przeszklonej ekspozycji synagogi z Gwoźdźca, a następnie skręcić w lewo. Na planie poniżej drogę do restauracji wskazują przerywane strzałki.

31.07.2014