Ogłoszenie
13.08.2014

Oferta pracy: asystenta koordynatora Merytorycznego, komponent Muzeum na kółkach

Muzeum Historii Żydów Polskich powstaje jako nowoczesne, multimedialne centrum edukacji i kultury. Naszą misją jest zachowanie dziedzictwa tysiącletniej obecności Żydów na ziemiach polskich. W związku z realizacją projektu „Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe” finansowanego z funduszy norweskich i EOG poszukujemy do naszego zespołu:

Asystenta Koordynatora Merytorycznego, komponent „Muzeum na Kółkach” w projekcie „Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe”

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny EDU/MNK

Opis stanowiska:

Podstawowe obowiązki:

  • współpraca z koordynatorami i partnerami lokalnymi goszczącymi wystawę mobilną w tym między innymi:
    • monitorowanie i nadzór pozyskiwania formalnych pozwoleń niezbędnych dla ustawienia wystawy mobilnej,
    • monitorowanie frekwencji uczestników warsztatów i odwiedzających wystawę,
    • zbieranie informacji o zapotrzebowaniu na materiały i wynagrodzenia niezbędne do realizacji działań lokalnych finansowanych z budżetu projektu,
    • współpraca ze służbami zabezpieczającymi pobyt wystawy w miastach goszczących,
  • wsparcie i nadzór nad realizacją lokalnych działań  promocyjnych na rzecz projektu w tym między innymi:
    • kontakt z mediami lokalnymi,
    • akceptacja materiałów promocyjnych, informacji prasowych,
    • układanie list zaproszonych gości oraz wysyłanie zaproszeń,
    • nadzór nad rozpowszechnianiem materiałów promocyjnych w miejscowościach goszczących wystawę mobilną,
    • bieżące gromadzenie i przekazywanie materiałów wizualnych dokumentujących wizyty wystawy mobilnej oraz archiwizacja publikowanych informacji na temat projektu,
    • zestawienie publikacji o projekcie,
  • wyjazdy w trasę z wystawa mobilną
    • wsparcie przy organizacji przejazdu i pobytu wystawy mobilnej w miastach goszczących
    • dokumentacja wydarzeń w trasie i w miejscu pobytu wystawy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne,
  • minimum  trzyletnie doświadczenia  w organizacji wydarzeń kulturalnych,
  • doświadczenie w promocji wydarzeń i projektów kulturalnych,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych,
  • mile widziane doświadczenie w organizacji wydarzeń w przestrzeni publicznej,
  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, asertywność, zrozumienie potrzeb klientów i partnerów),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej, samodzielność oraz zaangażowanie w przydzielone zadania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@jewishmuseum.org.pl do 24.08.2014 r. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny EDU/MNK

Informujemy, że z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do 25.08.2014 r. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".