Ogłoszenie
09.09.2014

Oferta pracy: bileter

zdjęcie ilustracyjne
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Poszukujemy kandydatów chętnych do pracy w Muzeum Historii Żydów Polskich

Stanowisko: BILETER

Miejsce pracy: Warszawa-Śródmieście

Zakres obowiązków:
• kontrola biletów przy wejściu na wystawę
• informowanie o kierunkach zwiedzania
• regulowanie ruchu zwiedzających
• zapewnienia bezpieczeństwa zwiedzającym Muzeum, w tym udzielanie wsparcia podczas ewakuacji budynku
• dodatkowe zadania zlecone przez Pracodawcę

Oferujemy:
• stawkę 11 zł/h brutto, po 3 miesiącach możliwość podniesienia stawki
• umowę zlecenie ze składkami ZUS
• przyjazną atmosferę
• elastyczny grafik – możliwość pracy w wybrane dni i godziny (wystawy czynne przez cały tydzień)

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie zakończone maturą
• wysokie umiejętności komunikacyjne - bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B1
• nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania się adekwatnie do sytuacji, znajomość zasad savoir-vivre
• otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
• doświadczenie w pracy z dużymi grupami ludzi
• umiejętność i chęć udzielania pomocy, dzielenia się wiedzą
• entuzjazm, zaangażowanie i motywacja do pracy z ludźmi
• nienaganna prezencja, dbałość o schludny i estetyczny wygląd
• świadomość, iż swoim postępowaniem kształtuję opinię społeczeństwa o miejscu pracy
• umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na: m.sarnes@fallwork.pl

Prosimy o dołączenie do CV adnotacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)