Ogłoszenie
zgłoszenia do 14.10.2014

Oferta pracy: recepcjonistka / recepcjonista

Muzeum Historii Żydów Polskich jest nowoczesnym centrum edukacji i kultury o międzynarodowych zasięgu. Naszą misją jest przywracanie pamięci o tysiącletniej historii polskich Żydów i kształtowanie wzajemnego zrozumienia i szacunku wśród Polaków i Żydów, społeczeństw Europy i świata.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonistki / recepcjonisty

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: ADM/REC

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie recepcji Muzeum, w tym m.in.: obsługa centrali telefonicznej, obsługa gości, koordynacja obiegu dokumentów i wykorzystania sal konferencyjnych, organizowanie logistyki związanej z podróżami pracowników, dbanie o ciągłość zaopatrzenia w materiały biurowe i inne, współpraca z firmami kurierskimi
  • i transportowymi.
  • Pełnienie funkcji asystentki/asystenta Zastępcy Dyrektora, w tym m. in. przygotowywanie dokumentów
  • na potrzeby Zastępcy Dyrektora, prowadzenie korespondencji, koordynowanie spotkań i organizowanie podróży służbowych.
  • Prowadzenie rejestru umów.
  • Wspieranie realizacji zadań z obszaru administracji i rozwoju organizacji (np.  zbieranie danych do planów merytoryczno-finansowych poszczególnych komórek organizacyjnych, wsparcie przy tworzeniu standardów organizacyjnych Muzeum, itp.).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na recepcji lub w sekretariacie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki kierownika, zastępcy dyrektora lub dyrektora,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność współpracy z innymi oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo w wymiarze pełnego etatu
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@polin.pl do 10.10.2014 r. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: ADM/REC

Informujemy, że z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do 14.10.2014 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Muzeum Historii Żydów Polskich z siedzibą w Warszawie."