Dla dzieci

Spotkania dla rodziców

Cykl spotkań dla rodziców z najmłodszymi dziećmi - zapraszamy do udziału w cyklach spotkań zamkniętych grup wsparcia. Ideą tych spotkań jest stworzenie wspólnej, przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni do działania, nieskrępowanego rozwoju i odkrywania otaczającego nas świata. Rodzice mają okazję do spokojnej rozmowy, spotkania z osobami o podobnych doświadczeniach, nawiązania relacji. Zajęcia prowadzone są przez trenerów i pedagogów wczesnego rozwoju we współpracy i przy wsparciu Fundacji Sto Pociech.

Wózki w muzeum (dzieci 0-1)
To cykl 10 spotkań dla młodych mam i tatusiów z dziećmi do 1 roku życia. Drzemka, karmienie, drzemka, karmienie, drzemka… tak teraz wygląda Twój dzień? Brakuje miejsca na filiżankę herbaty i spokojną rozmowę? Zapraszamy z wózkiem do muzeum. Spotkasz tu innych rodziców, porozmawiasz, odpoczniesz. Przy wsparciu doświadczonego trenera przyjrzysz się zmianie, jaka właśnie dokonała się w Twoim życiu. Dzieci uczestniczą we wszystkich  zajęciach w swobodny i spontaniczny sposób, jest miejsce i okazja także do drzemki.

Tańce, hulańce, swawole (dzieci 1-3)
To cykl spotkań dla dzieci z rodzicami, w czasie których odkrywamy radość ze wspólnej zabawy. Zajęcia aranżowane są przez naszych pedagogów z zakresu wczesnej edukacji. Wykorzystujemy całą bajecznie kolorową przestrzeń U króla Maciusia i wszystkie możliwe sprzęty i materiały. Na każdym ze spotkań obowiązuje inny temat uruchamiający dziecięcą wyobraźnię. Wplatamy elementy ruchu, muzyki, tańca, teatru, zabawy słowem. Nasze zajęcia kochają zarówno mali jak i duzi, którzy w zupełnie nieformalnej atmosferze odkrywają w sobie niezwykły potencjał do zabaw, tańców i hulańców.

Cykl zajęć rozpoczynamy w październiku 2016. Odbywają się w tygodniu w godz. 12.00-13.30.

Cena biletu rodzinnego 30zł (1 dziecko + opiekunowie, każde następne dziecko + 10zł), karnet na dowolnie wybrane 5 zajęć w cenie 120zł, 10 zajęć 240zł.

 Zapisy e-mail: ukrolamaciusia@polin.pl i telefon 22 47 10 303.

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

22.08.2016