Dla dzieci

Warsztaty twórcze dla dzieci: Ręką-dzieło

Agnieszka Arnold, Rękodzielnik - Fabryka Sztuki Rękodzielniczej

Na zajęciach sprawdzimy różne formy i techniki rękodzieła artystycznego - będziemy budować, kleić, wycinać, haftować, szyć bez igły a przede wszystkim dobrze się bawić.

To propozycja dla wszystkich, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, stworzyć piękne przedmioty i odkryć swoje nowe hobby...Na kolejnych zajęciach przeniesiemy się do krainy kolorowych ptaków, spotkamy się z przyjaciółmi Króla Maciusia, poznamy symbolikę światła i zmierzymy się miarą krawiecką.

Zajęcia przygotowane i prowadzone przez Agnieszką Arnold z Rękodzielnika.

Grupa wiekowa: 6-10 lat

HARMONOGRAM I BILETY
 

1 października 2016

Czy wiecie, że 1 października obchodzimy Europejski Dzień Ptaków? Dlatego nie może ich zabraknąć także na naszych zajęciach. Wykonamy własne bajkowe, kolorowe, odlotowe ptaszyska sięgając także do niezwykłej legendy POLIN.
>>kup bilet

5 listopada 2016

Tak się składa, że w dniu naszych warsztatów cały świat obchodzi Dzień Postaci z Bajek. A my spotykamy się w bajkowej krainie U Króla Maciusia. To dobra okazja, żeby poznać bliżej jego historię a później w technice haftu muliną, ściegiem prostym wyszyć swojego własnego bajkowego bohatera.
>>kup bilet

3 grudnia 2016

Grudniowe wieczory bywają bardzo długie, a na dworze jest już całkiem ciemno. Jakże miło jest wówczas usiąść przy ciepłym świetle. Na naszych zajęciach wykonamy własne  lampiony i latarenki. Będziemy wyklejać z  modelarskich patyczków, wycinać z tektury, zdobić kolorowymi foliami. Takie piękne świecidła przydadzą nam się także na zbliżające się żydowskie święto światła - Chanuka.
>>kup bilet

7 stycznia 2016

Karnawał czas zacząć! Czekają Was bale, przebierańce i hulańce. Warto pomyśleć o odpowiednich strojach. Z nami wykonacie własne dodatki. Zapraszamy na warsztat „szycie bez igły”, na którym sami stworzymy elementy karnawałowych kreacji.
>>kup bilet

Rękodzielnik - Fabryka Sztuki Rękodzielniczej organizuje różne wydarzenia i inicjatywy promujące rękodzieło artystyczne. Prowadzi warsztaty dla dorosłych i dzieci 

rekodzielnik-waw.blogspot.com

 

 

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni

                       

                   

07.09.2016