Ogłoszenie

Oferta pracy: Specjalistka/Specjalista ds. Organizacji

W ramach  projektów finansowanych przez EVZ („Szkolenia antydyskryminacyjne dla grup zawodowych”) i UNITED ISRAEL APPEAL OF CANADA INC do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalistka/Specjalista ds. Organizacji

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: DE/SO

Opis stanowiska Specjalistka/Specjalista ds. Organizacji

Podstawowe obowiązki:

  • organizacja wydarzeń i działań w ramach projektów muzealnych, w tym projektów edukacyjnych skierowanych do pracowników policji i nauczycieli (szkolenia, warsztaty, seminaria) oraz projektów związanych z obchodami rocznicowymi Marzec ‘68;
  • nadzorowanie realizacji zadań i projektów zgodnie z przyjętym harmonogramem i kosztorysem;
  • nadzorowanie prawidłowego przebiegu ewaluacji projektów pod względem organizacyjnym;
  • wdrażanie i nadzór nad stosowaniem procedur muzealnych i grantowych w ramach realizowanych projektów;
  • monitorowanie wykonalności wskaźników określonych w projektach;
  • nadzór nad realizacją budżetu, kontrola terminowości i poprawności wydatkowania środków,  ewidencja danych frekwencyjnych;
  • sprawozdawczość – tworzenie raportów na wewnętrzne potrzeby muzeum oraz na potrzeby  partnerów i instytucji zewnętrznych oraz regularne raportowanie pracy własnej;
  • realizacja zakupów, zapewnienie wszelkich zasobów i pozwoleń niezbędnych do prowadzenia projektów;
  • przygotowywanie projektów umów, opisywanie faktur i dokumentów, pobieranie i rozliczanie zaliczek, pomoc przy prowadzeniu we współpracy z odpowiednimi komórkami przetargów oraz przygotowywanie ofert porównawczych;
  • organizacja podróży realizatorów oraz wykonawców projektów (kupowanie biletów, rezerwacja hoteli);
  • kontakt w sprawach organizacyjnych z realizatorami i podwykonawcami projektów;
  • archiwizacja wszelkich dokumentów związanych z prowadzeniem projektów (umowy, zapytania ofertowe, procesy rekrutacyjne etc.) oraz prowadzenie i zlecanie dokumentacji filmowo-fotograficznej;
  • realizacja zadań administracyjno-organizacyjnych sekcji przewodnickiej (w tym np.: układanie harmonogramów oprowadzania, przygotowywanie planów pracy, przygotowywanie umów, itp.)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w tworzeniu wniosków o dofinansowanie, harmonogramów, sprawozdań, rozliczeń, budżetów;
  • doświadczenie we współpracy międzynarodowej i międzyinstytucjonalnej;
  • doświadczenie w organizacji zadań projektowych i administrowaniu projektami;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B 2;
  • dobra znajomość pakietu Ms Office (przede wszystkim Excel)
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej ;
  • umiejętność współpracy z innymi ,

Mile Widziane:

  • doświadczenie w pracy w instytucji kultury,
  • doświadczenie w działaniach z zakresu kultury, historii i tradycji żydowskiej

Oferujemy:

  • umowę o pracę  na czas trwania projektu tj. do dnia 31.07.2017,
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole w instytucji o międzynarodowej renomie,
  • możliwość  udziału w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@polin.pl do dnia 14.11.2016r. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny:   DE/SO

Z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do dnia  18.11.2016r.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.).”