Oferta pracy: Główna specjalistka / główny specjalista ds. zamówień publicznych

Muzeum Historii Żydów Polskich poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Główna specjalistka / główny specjalista ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: GS/SZP

Opis stanowiska główna specjalistka / główny specjalista ds. zamówień publicznych

Podstawowe obowiązki:

  • koordynacja prawidłowego funkcjonowania Sekcji Zamówień Publicznych, w tym nadzorowanie zadań wykonywanych przez specjalistę w ramach niniejszej Sekcji,
  • prowadzenie postępowań przetargowych w pełnym zakresie m.in. tworzenie specyfikacji istotnych warunków zamówienia, istotnych postanowień umowy, ogłaszanie postępowań, korespondencja z wykonawcami, ocena formalna ofert, tworzenie wezwań do uzupełnień, wyjaśnień, wykluczeń, ogłaszanie wyników, podpisywanie umów, przygotowywanie wszelkich dokumentów wymaganych przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi,
  • tworzenie rocznego planu zamówień publicznych i jego bieżąca aktualizacja,
  • nadzór nad zamówieniami  i wydatkami powyżej i poniżej progu przetargowego,
  • monitorowanie procesu realizacji zamówień i projektów zakupowych,
  • wsparcie pracowników merytorycznych w procesie przygotowania dokumentacji przetargowej (m.in. OPZ, kosztorysy),
  • udział w komisjach przetargowych,
  • opracowywanie odwołań, przystąpień oraz przygotowywanie dokumentacji na posiedzenia i rozprawy przed Krajową Izbą Odwoławczą,
  • przygotowywanie projektów umów, opinii prawnych i wewnętrznych procedur w zakresie zamówień publicznych w ścisłej współpracy z Radcą Prawnym,
  • prowadzenie wewnętrznych szkoleń z zakresu obowiązujących procedur i przepisów związanych z udzielaniem zamówień publicznych,
  • tworzenie sprawozdań na potrzeby muzeum i  instytucji zewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane prawnicze),
  • ukończone studia podyplomowe albo kursy z  zakresu zamówień publicznych,
  • udokumentowane doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku zdobyte w instytucjach zobowiązanych do stosowania prawa zamówień publicznych, w tym:
  • min. 3 letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze zamówień publicznych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych,
  • doświadczenie w tworzeniu rocznego planu zamówień publicznych,
  • doświadczenie w monitorowaniu realizacji procesu zamówień i realizacji projektów oraz koordynacji procesu ofertowania poniżej progu przetargowego,
  • biegła znajomość obowiązujących przepisów prawa z zakresu zamówień publicznych i umiejetność ich praktycznego zastosowania,
  • doświadczenie w tworzeniu harmonogramów, sprawozdań, rozliczeń,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy,
  • komuinikatywność  i umiejetnośc współpracy z innymi.

  • doświadczenie w pracy w instytucjach kultury/muzeach będzie dodatkowym atutem,
  • znajomośc języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dostęp do oferty muzeów i możliwość skorzystania z karty ICOM,
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres.: rekrutacja@polin.pl do dnia 20.07.2017. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: GS/SZP. Informujemy, że z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatkami/ kandydatami skontaktujemy się do dnia 31.07.2017 r.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.)."