Oferta pracy: Specjalistka / specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Muzeum Historii Żydów Polskich poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Specjalistka / specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: BPF/SDF

Opis stanowiska Specjalistka / specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Podstawowe obowiązki:

  • monitoring możliwości pozyskiwania grantów, dotacji, darowizn i sponsoringu ze źródeł publicznych i niepublicznych na działalność Muzeum;
  • współpraca z innymi działami Muzeum w zakresie identyfikacji potrzeb finansowych, jak również identyfikacji możliwości pozyskiwania grantów, dotacji darowizn i sponsoringu;
  • koordynacja przygotowania krajowych i międzynarodowych wniosków o dofinansowanie  we współpracy z działami merytorycznymi i finansowym;
  • udział w innych przedsięwzięciach związanych z pozyskiwaniem środków finansowych na działalność Muzeum.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe  w obszarze pozyskiwania dofinansowania w formie grantów – udokumentowane efekty pozyskania dofinansowania;
  • znajomość źródeł pozyskiwania grantów, darowizn, dotacji i sponsoringu;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min B2;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • umiejętność zarządzania czasem;
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • komunikatywność;
  • umiejętność współpracy;
  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów i wysoka motywacja do pracy.

Mile widziane:

  • znajomość podstaw marketingu  i zasad sponsoringu;
  • doświadczenie w pracy w instytucji sektora publicznego;
  • doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania w formie sponsoringu lub darowizn.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres.: rekrutacja@polin.pl do dnia 31.07.2017. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: BPF/SDF

Informujemy, że z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do dnia 04.08.2017 r.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.)."