Wydarzenie

03.08.2017

> 19:00 – 22:00 > Warsztaty tangowe i potańcówka

Zapraszamy na warsztaty tangowe oraz wyjątkową miejską potańcówkę - milongę! Zabrzmią przedwojenne tanga skomponowane do tekstów napisanych po polsku, w jidysz i po hebrajsku, których twórcami i wykonawcami byli Andrzej Włast, Henryk i Artur Gold, Jerzy Petersburski, Henryk Wars, Marian Hemar, Jakub Kagan i Adam Aston. Na parkiecie odnajdą się zarówno ci, którzy tańczą tango od lat i z największą pasją, jak i dopiero stawiający pierwsze kroki.

W programie wieczoru przewidziany jest pokaz. Zatańczą Katarzyna Chmielewska i Mateusz Kwaterko,  renomowana para warszawskich nauczycieli.

Po pokazie krótka lekcja dla początkujących, jak zapewniają nauczyciele: „niezorientowanych i zagubionych nauczymy melodyjnie dreptać. Tango jest dla wszystkich!”

Katarzyna i Mateusz tańczą razem od 14 lat. Od 10 lat prowadzą w Warszawie regularne zajęcia kursowe i specjalne warsztaty na wszystkich poziomach zaawansowania. Występowali z pokazami i prowadzili warsztaty na międzynarodowych festiwalach tanga (Wilno, Ryga, Alghero). Uczyli się u najlepszych instruktorów w Polsce i w Europie. Sześciokrotnie wyjeżdżali na intensywne, półtoramiesięczne, treningi do Buenos Aires.

www.caminito.pl

 

 

03.08.2017