Edukacja

ZWIEDZANIE WYSTAWY STAŁEJ Z PRZEWODNIKIEM: Życie

fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Zwiedzanie wystawy stałej z przewodnikiem dla klas 4-8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych.

Spacer szczególnie polecamy tym grupom, które odwiedzały już wcześniej wystawę stałą naszego Muzeum. Oglądanie jej wybranych elementów umożliwia poznanie żydowskiego cyklu życia. Podczas spaceru młodzież pozna żydowskie obrzędy towarzyszące narodzinom, wejściu w dorosłość, założeniu rodziny i śmierci. Będzie miała okazję nie tylko zobaczyć, ale i wziąć do ręki przedmioty związane z żydowską tradycją.

Czas trwania: 1,5 godz.

Możliwe terminy: poniedziałki, czwartki i piątki w godzinach 10.00-18.00 (ostatnie wejście na wystawę o 17.00) oraz w środy, soboty i niedziele w godzinach 10.00-20.00 (ostatnie wejście na wystawę o 19.00)

Miejsce: wystawa stała, galerie: Las, Pierwsze spotkania, Paradisus Iudeaorum, Miasteczko, Wyzwania nowoczesności, Na żydowskiej ulicy

Miejsce zbiórki grupy: w holu głównym Muzeum POLIN, przy stanowisku z tourguidami (grupa oczekuje na przewodnika)

Maksymalna liczba uczestników spaceru: 25 osób

Cena biletów: 1 zł (w ramach programu "Muzeum za złotówkę") /10 zł za osobę, opiekunki/opiekunowie (jedna osoba na 10 uczniów) wchodzą bezpłatnie

Koszt przewodnika/przewodniczki w języku polskim: dodatkowo 120 zł od grupy

Rezerwacji należy dokonywać co najmniej dwa tygodnie przed planowanym oprowadzaniem,  wysyłając e-mail na adres: grupy@polin.pl lub przez stronę internetową: www.bilety.polin.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 22 471 03 01.

18.08.2017