Ogłoszenie
02.02.2018

Zapytanie ofertowe dotyczące prowadzenia animacji w Centrum Informacyjnym Muzeum POLIN

Fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Muzeum Historii Żydów Polskich zwraca się z zapytaniem ofertowym dotyczącym realizacji zamówienia, którego przedmiotem jest: prowadzenie animacji w Centrum Informacyjnym w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.


Animacje polegają na aktywizacji młodzieży i dorosłych do korzystania z zasobów Muzeum i Centrum Informacyjnego w prowadzonych badaniach naukowych i popularnonaukowych. 

Centrum Informacyjne (CI) to przestrzeń Muzeum adresowana do szerokiego odbiorcy, niespecjalisty, ale osoby zainteresowanej uzyskaniem pogłębionej informacji o historii, kulturze i współczesnym życiu polskich Żydów. Zasoby Centrum zorientowane są na: genealogię, historię lokalną i społeczną, a także na historię mówioną. Misją Centrum jest dostarczenie jego użytkownikom jak najobszerniejszej wiedzy na temat dostępnych zasobów dotyczącą historii Żydów polskich, umożliwiając im realizacje własnych celów badawczych. Więcej informacji o zasobie Centrum Informacyjnego i Muzeum znajduje się na stronie: www.polin.pl i w Centrum Informacyjnym. 

Miejsce realizacji zamówienia: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Termin realizacji zamówienia: od dnia zawarcia umowy do 20.08.2018. Przewidywana data zawarcia umowy: druga połowa lutego 2018.

Pełna treść zapytania ofertowego oraz formularze ofertowe znajdują się w załącznikach poniżej.

Załączniki:
  • Zapytanie ofertowe
    Pobierz plik 88.79 KB / PDF
  • Formularz ofertowy - dla osoby fizycznej
    Pobierz plik 32.69 KB / VND.OPENXMLFORMATS-OFFICEDOCUMENT.WORDPROCESSINGML.DOCUMENT
  • Formularz ofertowy - dla osoby fizycznej, prowadzącej działalność gospodarczą lub osoby prawnej
    Pobierz plik 31.33 KB / VND.OPENXMLFORMATS-OFFICEDOCUMENT.WORDPROCESSINGML.DOCUMENT