Ogłoszenie

Oferta pracy: Specjalista(-ka) ds. Aplikacji Biznesowych

Muzeum Historii Żydów Polskich poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista(-ka) ds. Aplikacji Biznesowych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: DIT/SIT

Opis stanowiska Specjalista(-ka) ds. Aplikacji Biznesowych

Podstawowe obowiązki:

  • udział w projektach modyfikacji istniejących oraz wdrażaniu nowych aplikacji biznesowych,
  • opieka nad rozwojem i codziennym funkcjonowanie istniejących aplikacji biznesowych,
  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej, specyfikacji oraz opisu funkcjonalności w projektach informatycznych,
  • wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów  w aplikacjach użytkowanych  w Muzeum,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania,
  • współudział w projektowaniu i implementowaniu zmian w aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji projektowej oraz dokumentacji dla użytkowników,
  • zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych,
  • przygotowanie dokumentacji testowej, opracowanie przypadków i scenariuszy testowych,
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników  aplikacji,
  • przygotowywanie i procesowanie umów oraz wszelkiej dokumentacji przetargowej (zapytania, protokoły itp.).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • praca na podobnym stanowisku - min 2 lata,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami (w tym zarządzanie zmianą oraz zakresem),
  • praktyczna znajomość BPMN,
  • praktyczna znajomość AXURE RP,
  • znajomość języka angielskiego – w zakresie czytania dokumentacji technicznej,
  • otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań, zaangażowanie,
  • umiejętność egzekwowania przydzielonych zadań,
  • ogólna znajomość technologii informatycznych umożliwiająca skuteczną komunikację z innymi członkami zespołów projektowych,
  • umiejętność myślenia analitycznego.

Mile widziane:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość notacji UML,
  • certyfikat Prince2 ,
  • znajomość SQL,

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@polin.pl do dnia 26.02.2018. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: DIT/AB. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie nadesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.)."