Ogłoszenie

Zapytanie ofertowe dotyczące indeksacji skanów dokumentacji archiwalnej

fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Muzeum Historii Żydów Polskich Polin zwraca się z zapytaniem ofertowym dotyczącym realizacji zamówienia, którego przedmiotem jest indeksacja około 30 000 skanów dokumentacji archiwalnej oraz stworzenie na podstawie zindeksowanej dokumentacji genealogicznej bazy danych. Indeksacja prowadzona będzie przy pomocy programu MS Excell.


Sposób i miejsce realizacji zamówienia: prace mogą być wykonywane w siedzibie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie lub poza nią. Do wykonania jest nie więcej niż 1960 godzin w trakcie trwania całej umowy. Łączna ilość godzin do przepracowania przypadająca na jedną osobę w czasie trwania umowy nie przekroczy 360 godzin.

Termin realizacji zamówienia: zamówienie będzie realizowane przez cztery miesiące od podpisania umowy. Przewidywana data zawarcia umowy: początek sierpnia 2018.

W przypadku możliwości zrealizowania wyżej wymienionego zamówienia, prosimy o przesłanie oferty: na adres Muzeum Historii Żydów Polskich Polin ul. Anielewicza 6 Warszawa 00-157 lub e-mailem na adres mwzorek@polin.pl najpóźniej do dnia 23.07.2018 do godz. 18.00.

Pełna treść zapytania ofertowego, oraz formularze wymagane do dokonania zgłoszenia znadują się w załącznikach poniżej.

Załączniki:
  • Zapytanie ofertowe
    Pobierz plik 96.67 KB / PDF
  • Formularz ofertowy dla osoby fizycznej
    Pobierz plik 29.55 KB / VND.OPENXMLFORMATS-OFFICEDOCUMENT.WORDPROCESSINGML.DOCUMENT
  • Formularz ofertowy dla osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą lub osoby prawnej
    Pobierz plik 29.07 KB / VND.OPENXMLFORMATS-OFFICEDOCUMENT.WORDPROCESSINGML.DOCUMENT