Ogłoszenie

Oferta pracy: Kierownik Działu Informatyki

Muzeum Historii Żydów Polskich poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Informatyki

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: DIT/KIER

Opis stanowiska Kierownik Działu Informatyki

Podstawowe obowiązki:

  • wytyczanie kierunków rozwoju systemów multimedialnych i teleinformatycznych;
  • aktywny udział w projektach wymagających zaplecza i wsparcia IT;
  • organizowanie i koordynowanie procesu projektowania i utrzymania systemów IT, baz danych i aplikacji zgodnie z potrzebami Muzeum;
  • zapewnienie wyposażenia teleinformatycznego, obsługi systemów IT oraz wsparcia użytkowników;
  • zapewnianie prawidłowego funkcjonowania środowiska teleinformatycznego Muzeum i multimediów wykorzystywanych na potrzeby wystawy stałej i innych projektów programowych;
  • koordynacja działań związanych z wdrażaniem i utrzymaniem elektronicznych systemów zarządzania (np. obiegu dokumentów, sprzedaży i rezerwacji itp.);
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie zapewnienia usług teleinformatycznych;
  • zarządzanie podległymi pracownikami oraz nadzór nad realizacją powierzonych im zadań;
  • inicjowanie i koordynowanie współpracy podległej komórki organizacyjnej z pozostałymi komórkami organizacyjnymi Muzeum;
  • nadzór nad racjonalnym i efektywnym gospodarowaniem powierzonymi środkami finansowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki informatyczne);
  • minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w obszarach IT, tj.: prowadzenie projektów wdrożeniowych IT (oprogramowanie/infrastruktura IT) potwierdzone zakończonymi sukcesem wdrożeniami; implementacji, rozwoju i utrzymania systemów teleinformatycznych;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień w zakresie zarządzania infrastrukturą IT i rozwojem oprogramowania;
  • ogólna znajomość technologii/systemów: Microsoft Windows/HYPER V, Linux, SQLServer, LAN/WAN, administracji oraz rozbudowy stron www;
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania zespołem, w tym zespołem projektowym;
  • praktyczna znajomość zarządzania projektami;
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu;
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

  • wiedza z zakresu administracji serwerami pracującymi w środowiskach MS Server oraz urządzeniami CISCO;
  • znajomość metodologii PRINCE, PMI lub ITIL;
  • znajomość tematyki instalacji multimedialnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@polin.pl do dnia 19.12.2018. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny ogłoszenia: DIT/KIER. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.".