Ogłoszenie
21.10.2021

Informacja o udzieleniu zamówienia na dostawy i/lub usługi z zakresu działalności kulturalnej na projekt i produkcję wystawy online o roboczym tytule "Od kuchni. Żydowska kultura kulinarna dawniej i dziś"

zdjęcie ilustracyjne
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Informujemy, że Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN udzieliło zamówienia na dostawy i/lub usługi z zakresu działalności kulturalnej w postępowaniu na projekt i produkcję wystawy online o roboczym tytule "Od kuchni. Żydowska kultura kulinarna dawniej i dziś".

Zamówienia udzielono spółce cywilnej pod nazwą ''Openform Spółka Cywilna Magdalena Klejdysz-Matras, Rafał Matras, Tomasz Marszałek'', adres: ul. Blich 3/8, 31-502 Kraków.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wdrożenie (zainstalowanie, przetestowanie i uruchomienie w wersji produkcyjnej) do użytkowania w pełni skonfigurowanego i wykonanej "pod klucz" wystawy online o roboczym tytule ''Od kuchni. Żydowska kultura kulinarna dawniej i dziś'' w postaci strony internetowej.

Podstawa udzielenia zamówienia: Art. 11 ust. 5 pkt 2 ustawy z 11 września 2019 Prawo zamówień publicznych dostawa i/lub usługa z zakresu działalności kulturalnej z kategorii: wystawy, koncerty, konkursy, festiwale, widowiska, spektakle teatralne.

Załączniki:
  • Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - wersja dostępna [.docx]
    Pobierz plik 178.04 KB / PDF