Edukacja

ZWIEDZANIE WYSTAWY STAŁEJ Z PRZEWODNIKIEM: Odkryj historię polskich Żydów

fot. Magda Starowieyska

Zwiedzanie wystawy stałej z przewodnikiem dla klas 4-8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych.

Spacer szczególnie polecamy grupom, które odwiedzają nasze Muzeum po raz pierwszy.Przewodniczka/przewodnik zabierze młodzież w podróż przez historię Polski opowiedzianą przez jej żydowskich mieszkańców. Rozpocznie się ona u początków państwa polskiego, a zakończy w czasach współczesnych.

Dla klas 4-6 wycieczka nie obejmuje części wystawy poświęconej czasom II wojny światowej (Zagładzie) i okresowi powojennemu.

Czas trwania: 2 godz.

Możliwe terminy: poniedziałki, czwartki i piątki w godzinach 10.00-18.00 (ostatnie wejście na wystawę o 17.00) oraz w środy, soboty i niedziele w godzinach 10.00-20.00 (ostatnie wejście na wystawę o 19.00)

Miejsce: cała wystawa stała

Miejsce zbiórki grupy: w holu głównym Muzeum POLIN, przy stanowisku z tourguidami (grupa oczekuje na przewodnika)

Maksymalna liczba uczestników spaceru: 33 osoby

Cena biletów: 1 zł (w ramach programu "Muzeum za złotówkę")/10 zł za osobę, opiekunki/opiekunowie (jedna osoba na 10 uczniów) wchodzą bezpłatnie

Koszt przewodnika/przewodniczki w języku polskim: dodatkowo 120 zł od grupy

Rezerwacji należy dokonywać co najmniej dwa tygodnie przed planowanym oprowadzaniem,  wysyłając e-mail na adres: grupy@polin.pl lub przez stronę internetową: www.bilety.polin.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 22 471 03 01.

25.08.2015