fot. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Przyłącz się do Parku Projektów

Trzeci dzień konferencji będzie poświęcony publicznej prezentacji projektów oraz dzieleniu się doświadczeniami w nieformalnej atmosferze.

W Muzeum POLIN powstanie Park Projektów, którego zawartość i program stworzą uczestnicy. We wspólnej przestrzeni każdy będzie miał okazję zaprezentować swoją działalność, instytucję, przedstawić publikacje i materiały, porozmawiać z innymi uczestnikami.

Park Projektów jest wydarzeniem towarzyszącym konferencji, skierowanym zarówno do jej uczestników, jak szerszej publiczności. Osoby czy organizacje, które nie biorą udziału w konferencji, mogą zgłosić swój udział w Parku Projektów. Zainauguruje go wielkie mapowanie: poprosimy wszystkich uczestników o zaznaczenie na mapie Europy ich projektu, opatrzenie go zdjęciem i opisem.

Zgłoście swój udział w Parku Projektów. Chętni mogą również zaproponować wydarzenie do programu: warsztat otwarty, niewielką instalację artystyczną lub inne działanie, dzięki któremu dowiemy się o Waszych inicjatywach i metodach pracy.

Bardzo mile widziane będą propozycje angażujące publiczność. Najciekawsze propozycje dołączymy do programu. 

  • Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2016 r.
  • O przyjęciu Państwa organizacji bądź inicjatywy do Parku Projektów powiadomimy do końca kwietnia.

Zgłoszenie udziału w Parku Projektów nie jest równoznaczne ze zgłoszeniem abstraktu lub udziałem w konferencji. Na konferencję można się zarejestrować osobno od 1 maja 2016 r. Zachęcamy również do zgłoszenia prezentacji (nabór trwa do 31 marca).

>> Formularz zgłoszeniowy

W razie pytań prosimy o kontakt na adres: konferencjazdk@polin.pl.

Partnerzy

Patronat


Wsparcie udzielone z funduszy norweskich i EOG przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię

 

www.eeagrants.org, www.norwaygrants.org 
Więcej o projekcie „Żydowskie dziedzictwo kulturowe”