Warsztaty

ODWOŁANE

Album Karla Höckera - warsztaty sceniczne dla dorosłych

Warsztaty z wykorzystaniem technika spektaklu dokumentalnegoWarsztaty z wykorzystaniem technika spektaklu dokumentalnegoWarsztaty z wykorzystaniem technika spektaklu dokumentalnegoWarsztaty z wykorzystaniem technika spektaklu dokumentalnegoWarsztaty z wykorzystaniem technika spektaklu dokumentalnegoWarsztaty z wykorzystaniem technika spektaklu dokumentalnegoWarsztaty z wykorzystaniem technika spektaklu dokumentalnegoWarsztaty z wykorzystaniem technika spektaklu dokumentalnego
fot. Teatr TransAtlantyk

Wkraczając w scenografię spektaklu Album Karla Höckera, uczestnicy warsztatów scenicznych zapoznają się z metodami pracy Teatru Trans-Atlantyk. Nie tylko zgłębią technikę improwizacji, a także dowiedzą się na czym polega metoda budowania teatru dokumentalnego.


19 stycznia (sobota), godz. 15.00-17.00, ODWOŁANE

Uczestnicy warsztatów Album Karla Höckera z pomocą reżysera Paula Bargetto i aktora Grzegorza Sierzputowskiego oraz z wykorzystaniem poznanych narzędzi podejmą próbę reinterpretacji zdjęć z prywatnego albumu Karola Höckera, oficera SS, adiutanta obozu Auschwitz-Birkenau. Warsztat jest otwarty dla wszystkich niezależnie od doświadczenia teatralnego czy performatywnego. 

Zapisy przyjmujemy do 17 stycznia (czwartek). Potwierdzenie uczestnictwa zostanie wysłane drogą mailową 18 stycznia.

Warsztat przygotowany z myślą o osobach pełnoletnich. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, z tłumaczeniem na język polski.

 

Spektakl Album Karla Höckera będzie pokazywany w Muzeum POLIN w ramach obchodów 74. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz i Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu.

 

20.12.2018