Warsztaty

do 27.08.2019

Joga na Łące Leśmiana

Joga na Łące Leśmiana przy Muzeum POLIN
Opis zdjęcia: pod ogromnym kasztanowcem na trawie, na matach do ćwiczeń, siedzą kobiety i mężczyźni. Są odwróceni tyłem, mają ręce uniesione w górę. Ćwiczą jogę., fot. M. Jaźwiecki / Muzeum Historii Żydów Polskich

Podczas zajęć na Łące Leśmiana poznamy najważniejsze pozycje i sekwencje jogi. Nauczymy się jak prawidłowo oddychać, by zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł.

11 czerwca - 27 sierpnia (wtorki), godz. 18.00-19.00, wstęp wolny

Na zajęcia należy zabrać matę do jogi, wygodny strój sportowy i otwartą głowę. Obuwie nie będzie potrzebne - jogę ćwiczy się na boso.

Zajęcia poprowadzi Eliza Wierkowska właścicielka Yoga House w Warszawie.

Eliza Wierkowska

Pasjonatka jogi w każdym wydaniu i holistycznej codzienności. Czerpie na co dzień wiedzę z medycyny chińskiej, ajurwedy, biologii germańskiej oraz ziołolecznictwa. Miłośniczka podróży małych i dużych. Dziewczyna, która obrała jogę jako sposób na poznanie siebie i opanowanie codziennego natłoku myśli.

Joginka praktykująca Ashtangę z certyfikatem jogi metodą Iyengara, vinyasa flow oraz terapeutka Jogi Śmiechem. Kilka lat temu wymyśliła swój kierunek nauczania - Rebel Yoga, gdzie skupia się na jedności jaką jest YOGA oraz na łączeniu wielu swoich doświadczeń zdobytych na macie, w podróżach oraz codzienności opartej na holistycznej drodze jogi.

Prowadzi zajęcia dla małych i dużych, w Warszawie i nie tylko, uczy na wyjazdach, warsztatach, eventach korporacyjnych, w teatrach i biurach... dla początkujących, praktykujących, dla tych mniej i bardziej elastycznych życiowo. Założycielka YOGA House Warsaw oraz YOGA House Travel czyli aktywnych wyjazdów z jogą.

 

Zapraszamy na zielony skwer przy Muzeum POLIN od strony ul. Lewartowskiego. W razie niesprzyjającej pogody wydarzenia zostają przeniesione do budynku Muzeum POLIN.

Współorganizator

Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny w Polsce

03.06.2019