Koncert
1.03.2020

O, o, o! – Orkiestra! Koncert Przyjazny Sensorycznie dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu w ramach POLIN Music Festival

Scena, w tle wielka widowna z pustymi siedzeniami. Na scenie w półokręgu siedzą dzieci. Po prawej stronie stoi mężczyzna z instrumentem w ręku i opowiada coś dzieciom.
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Po raz pierwszy w ramach POLIN Music Festiwalu mamy przyjemność zaprosić najmłodszych melomanów ze spektrum autyzmu lub nadwrażliwością słuchową oraz ich opiekunów na wydarzenie muzyczne. 

  • 1 marca (niedziela), godz. 11:00, Audytorium, BRAK MIEJSC

Koncert przyjazny sensorycznie jest dla wszystkich, którzy czerpią nieograniczoną radość z muzyki, a jednocześnie nie lubią dużego hałasu lub mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu.

Koncert w wykonaniu muzyków orkiestry Sinfonia Varsovia i gościnnie zaproszonego pianisty będzie okazją do lepszego poznania brzmienia poszczególnych instrumentów, przyjemności słuchania gry zespołowej, a także do odpoczynku przy muzyce z różnych czasów. Zagrają znakomici kameraliści: Andrzej Krzyżanowski (flet), Magdalena Krzyżanowska (skrzypce), Agnieszka Guz (skrzypce), Adam Sychowski (fortepian).

Przedpołudniowe muzykowanie uatrakcyjnią animacje prowadzone przez edukatorów.

Podczas koncertu muzeum będzie otwarte dla wszystkich zwiedzających. Dla zapewnienia komfortu w trakcie wizyty, oferujemy wsparcie naszych wolontariuszy, jak również przestrzeń wyciszenia i ochronniki słuchu.

Wysłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu funkcjonowania Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Administratorem danych osobowych jest Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z siedzibą w Warszawie (00-157) ul. Anielewicza 6. W Muzeum POLIN został wyznaczony Inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez email [email protected], lub telefonicznie tel. 22 471 03 41.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.