Warsztaty
26.03.2017

Powojenne remiksy – warsztaty z samplingu i obróbki dźwięku

Powojenne remiksy
Powojenne remiksy, fot. Flickr

Podczas warsztatów "Powojenne remiksy", korzystając z profesjonalnego oprogramowania, zremiksujemy wybrane przeboje tworzone przez żydowskich twórców.


26 marca (niedziela), godz. 12.00, BRAK WOLNYCH MIEJSC

Tematem warsztatów będą powojenne przeboje, powstałe jako wyraz buntu młodego pokolenia względem tego, co stare, stabilne i znane. Podczas zajęć wykorzystamy tę zaklętą w piosenkach z lat 50., 60., 70. ale i 80. świeżość i bunt. Na warsztat weźmiemy dwa utwory i, korzystając z profesjonalnego oprogramowania Ableton Live+, zremiksujemy je. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli poznać różne techniki samplingu oraz obróbki dźwięku, tak aby nadać dawnym nagraniom nowoczesnego brzmienia.

Warsztaty poprowadzi Kuba Sojka, ambasador marki Ableton w Polsce, nauczyciel ze Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu.

Na warsztaty zapraszamy osoby, którym nieobce są programy typu DAW i które mają doświadczenie w zakresie tworzenia muzyki elektronicznej. O szczegóły pytamy w formularzu zgłoszeniowym, który jest dostępny tutaj: FORMULARZ >>

Formularz zgłoszeniowy proszę wysłać na adres apoklosiewicz@polin.pl do 21 marca. Ilość miejsc ograniczona. Organizator zapewnia sprzęt oraz oprogramowanie. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty są wydarzeniem towarzyszącym wystawie czasowej "Szafa grająca! Żydowskie stulecie na szelaku i winylu", zapraszamy do zwiedzania.

 

Patronat nad warsztatami objął portal muzyczny www.soundtraffic.pl