Wydarzenie
19.10.2019

TISZ Festiwal: Śledź i tańcz. DJ Bert Holiday 80 set w Barze Targowym

TISZ Śledź i tańcz! Grafika to niebieski prostokąt, wzdłuż któego na środku biegnie jaśniejszy pasek z napisem TISZ FESTIWAL ŻYDOWSKIEGO JEDZENIA. na środku paska jeszcze bardziej jasny niebieski duży X od którego zaczyna się napis czarnymi literami: Targowy
Grafika to niebieski prostokąt, wzdłuż któego na środku biegnie jaśniejszy pasek z napisem TISZ FESTIWAL ŻYDOWSKIEGO JEDZENIA. na środku paska jeszcze bardziej jasny niebieski duży X od którego odchodzi czarny napis: Targowy,fot. materiały promocyjne

Bar Targowy to młode miejsce rozrywkowe w kultowej Hali Mirowskiej w Warszawie. W ramach wydarzeń towarzyszących TISZ Festiwalowi zapraszamy na całodniowy festyn przysmaków śledziowych zakończony wieczorną zabawą taneczną! 

19 października, 20:00-02:00, wstęp wolny

Z wyjątkowym setem przygotowanym specjalnie na tę okazję wystąpi wielbiciel izraelskich brzmień DJ Bert - połowa duetu Holiday 80, który rozpalił parkiety takich klubów Telavivu jak Alphabet, Breakfast Club i TEDER.FM. W Polsce znany jako producent związany z The Very Polish Cut Outs i Whiskey Disco.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji TISZ Festiwalu jest Dom. Dlatego postanowiliśmy skupić swą uwagę na tym, co w domowej kuchni przedwojennej było jednym najpowszedniejszych dań: kochanym przez królów i robotników od bałtyckiego wybrzeża po samiutkie tatry - śledziem. W dwudziestoleciu był to jeden z najtańszych i najpopularniejszych produktów, który w polskich i żydowskich domach podawano na mnóstwo sposobów. Sięgniemy do starych przepisów koszernej kuchni i zaskoczymy was wyśmienitymi smakami.