Warsztaty
17.01.2020

Tu bi-Szwat - warsztaty kulinarne dla osób z niepełnosprawnością słuchu

Grafika ilustracyjna
fot. materiały promocyjne

Zapraszamy osoby z niepełnosprawnością słuchu na warsztaty przygotowujące do obchodzenia Tu bi-Szwat – Nowego Roku Drzew. Będziemy przygotowywać pyszności z orzechów i oczywiście nie zabraknie chałki. Zajęcia odbywają się w ramach cyklu "Posmakuj Warszawy" organizowanym przez Fundację Kultura bez Barier.

17 stycznia (piątek),  godz. 17.30-20.30, formularz zgłoszeniowy >>
Ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na warsztaty poinformujemy mailowo.

Piętnastego dnia miesiąca szwat, na przełomie stycznia i lutego, kiedy u nas trwa zima, w innej części świata drzewa migdałowca budzą się do życia. To znak, że czas na święto Tu bi-Szwat. Drzewa będą najważniejszym bohaterem naszych dań. Dlatego do przygotowania smakołyków użyjemy migdałów, śliwek, orzechów i daktyli. Oczywiście nie zabraknie naszej ukochanej chałki.

Warsztaty odbędą się w MENORA Info, wejście przez Charlotte Menora, Plac Grzybowski 2.

Ważne informacje

  • Gdzie: MENORA Info (sala kulinarna), Plac Grzybowski 2 w Warszawie
  • Uczestnicy: Grupa 8-osobowa,
  • Koszt: Udział w warsztatach jest bezpłatny.
  • Dostępność: W zależności od warsztatu istnieje możliwość wsparcia asystenta, pomoc w dotarciu do miejsca warsztatów po uprzednim zgłoszeniu, wsparcie przy komunikacji AAC i obecność terapeuty. Swoje potrzeby zaznacz w formularzu zgłoszeniowym.
  • Organizator: Fundacja Kultury bez Barier

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu: Aleksandra Sztajerwald, [email protected]

 

Projekt realizowany jest ze środków m.st. Warszawy w ramach konkursu "Edukacja kulturalna odbiorczyń i odbiorców kultury oraz rozwój widowni".