Dla dzieci

26 - 30.06.2017

Wakacje w mieście - półkolonie "U króla Maciusia"

Półkolonie letnie
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Latem najlepiej wychodzą nam GRY I ZABAWY! I to one staną się motywem przewodnim na wakacje w Muzeum POLIN. W czasie wielokulturowych półkolonii sprawdzimy jak bawiły się i bawią dzieci w różnych zakątkach świata. Zaczniemy od zabaw żydowskich dzieci,  a później powędrujemy dalej w świat.


26 - 30 czerwca, godz. 8.00-17.00, NABÓR ZAKMNIĘTY

Czekają na Was warsztaty twórcze, na których będziemy projektować gry i robić własnoręcznie zabawki.  Powstaną pukawki, frucki i myszki, które umilą Wam dalsze wakacyjne podróże. Zaprosimy Was do udziału w zabawach ruchowych, na spacery po wielokulturowej Warszawie, do kina letniego i na zajęcia na wystawie stałej.

  • Miejsce: miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" w Muzeum POLIN
  • Grupa: max 20 dzieci w wieku 5-10 lat
  • Wyżywienie: 3 posiłki , obiad w restauracji Besamim
  • Prowadzący: Karolina Jastrzębska-Mitzner - trenerka edukacji nieformalnej – obywatelskiej, historycznej i kulturowej. Autorka scenariuszy warsztatów, gier miejskich oraz programów edukacyjnych. Regularnie współpracuje z organizacjami pozarządowymi, instytucjami kultury, szkołami. Certyfikowana trenerka STOP oraz Anna Dybała-Pacholak, Małgorzata Panasiuk, Katarzyna Tobijasz.
  • Cena: 650 zł / dziecko

REZERWACJA KROK PO KROKU:

  1. Wstępnej rezerwacji należy dokonać mailowo lub telefonicznie: ukrolamaciusia@polin.pl, tel. +48 22 47 10 303. Podczas rezerwacji prosimy o podanie: imienia i nazwiska dziecka/ci, wieku dziecka, imienia i nazwiska opiekuna, jego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.
  2. Ostateczną rezerwację dokonuje się przez elektroniczny system sprzedaży biletów: www.bilety.polin.pl
  3. Osoby, które pomyślnie zarezerwują i opłacą wypoczynek otrzymują potwierdzenie mailowe rezerwacji wraz z dokumentami do uzupełnienia: kartą kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku, zgodą na wykorzystanie wizerunku, regulaminem ferii, formularzem odbioru uczestnika.
  4. Uzupełnione i podpisane dokumenty należy dostarczyć do koordynatora miejsca edukacji rodzinnej najpóźniej do dnia rozpoczęcia się wypoczynku.
Załączniki:
26.04.2017