Edukacja

14.10.2014 00:00

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Szanowni Państwo,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim Nauczycielom, Dyrektorom i osobom bezpośrednio zaangażowanych w proces kształcenia, by ich pasja i entuzjazm nigdy nie ustawały, by każdy dzień przynosił wiele radości i satysfakcji zawodowej, a praca z uczniami dawała powody do dumy i zadowolenia.

Jednocześnie dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo Muzem Historii Żydów Polskich POLIN. Od początku roku szkolnego odwiedziło nas już blisko 1000 uczniów, co bardzo nas cieszy i dodaje energii do pracy i działania. 

Już 23 października zapraszamy Państwa do udziału w lekcji historii "Opowieść o Żydach polskich" streamowanej przez internet i transmitowanej na antenie TVP Historia i radiowej Jedynki. Pięć dni później zapraszamy na wielkie otwarcie wystawy stałej "1000 lat historii Żydów Polskich". Od listopada natomiast - do udziału w lekcjach muzealnych z nowej oferty, którą niebawem opublikujemy.

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać jako pierwsi informacje o wszystkich projektach edukacyjnych Muzeum POLIN, prosimy dopisać się do naszego newslettera dla nauczycieli.

14.10.2014