Wydarzenie
28.08.2020

Joga na Łące Leśmiana

Na zdjęciu grupa osób w stronach sportowych. Siedzą na trawniku na rozłożonych matach. Ćwiczą jogę.
fot. M. Starowieyska / Muzeum Historii Żydów Polskich

Podczas zajęć na "Łące Leśmiana" poznamy najważniejsze pozycje i sekwencje jogi. Nauczymy się jak prawidłowo oddychać, by zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł.

  • 28 sierpnia (piątek), godz. 17.00-18.00, BRAK MIEJSC
  • Miejsce: "Łąka Leśmiana" (zielony skwer przy Muzeum POLIN od strony ulicy Lewartowskiego)

Z uwagi na limit miejsc na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Linki do rejestracji na poszczególne wydarzenia będą dostępne z 7-dniowym wyprzedzeniem, począwszy od 8 lipca.

Spotkajmy się na Muranowie i poznajmy się lepiej podczas jogi na trawie. W każdy piątek o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich warszawiaków, a w szczególności Muranowian, bez względu na poziom zaawansowania, do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach z jogi. Należy przyjść w stroju sportowym i zabrać ze sobą matę. Zajęcia poprowadzi Natalia Grądzka.

  • Natalia Grądzka - dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Introductory II. Praktykuje jogę od 2006 roku. Zajęcia prowadzi od ponad 10 lat.

    Uczestniczyła w 3-letnim kursie nauczycielskim prowadzonym przez Henryka Liśkiewicza oraz w warsztatach u polskich i zagranicznych nauczycieli jogi. Na zajęciach kładzie nacisk na rzetelną praktykę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestniczek oraz uczestników, a także na przyjazną atmosferę. 

Informacje organizacyjne spotkań plenerowych

Na wszystkie wydarzenia plenerowe obowiązują zgłoszenia online.

Każdy z uczestników przed przystąpieniem do udziału w zajęciach/warsztatach/spotkaniach jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem wydarzeń plenerowych. Regulamin będzie dostępny  na stronie internetowej www.polin.pl oraz na miejscu wydarzenia.

Po przybyciu na miejsce prosimy o wypełnienie formularzy osobowych, otrzymanych od koordynatora wydarzenia. Obowiązuje limit miejsc – zapewniony udział w wydarzeniach mają wyłącznie osoby wcześniej zapisane. Organizator może wyprosić uczestnika, nie stosującego się do zaleceń sanitarnych.

Na zajęcia sportowe prosimy o przyniesienie własnych mat. Na miejscu można będzie skorzystać z płynu do dezynfekcji oraz – w przypadku warsztatów manualnych - z rękawiczek jednorazowych.

Podczas wszystkich wydarzeń plenerowych rekomendujemy zasłanianie nosa i ust. Prosimy o zachowywanie odległości 2 metrów od pozostałych uczestników.
 

 

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

www.eeagrants.org, www.norwaygrants.org, www.gov.pl

 

Partner medialny