Warsztaty
26.07.2020

Przyroda Muranowa - mikrowyprawa rodzinna

Na łące pełnej kwiatów siedzą dzieci i dorośli.
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Czy można przeżyć przyrodniczą przygodę w centrum Warszawy? Zapraszamy na rodzinną grę terenową. 

  • 26 lipca (niedziela), godz. 11.00-14.00, BRAK MIEJSC
  • Miejsce zbiórki: "Łąka Leśmiana" (zielony skwer przy Muzeum POLIN od strony ulicy Lewartowskiego)
  • Limit osób: 50

Zanurzymy się w świat miejskiej dżungli, będziemy tropić ślady ptaków i zwierzaków, poszukiwać traszek w stawie i odkrywać rzadkie gatunki roślin. Startujemy z "Łąki Leśmiana". Wydarzenie towarzyszy wystawie "Tu Muranów".
 

Informacje organizacyjne spotkań plenerowych

Na wszystkie wydarzenia plenerowe obowiązują zgłoszenia online.

Każdy z uczestników przed przystąpieniem do udziału w zajęciach/warsztatach/spotkaniach jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem wydarzeń plenerowych. Regulamin będzie dostępny  na stronie internetowej www.polin.pl oraz na miejscu wydarzenia.

Po przybyciu na miejsce prosimy o wypełnienie formularzy osobowych, otrzymanych od koordynatora wydarzenia. Obowiązuje limit miejsc – zapewniony udział w wydarzeniach mają wyłącznie osoby wcześniej zapisane. Organizator może wyprosić uczestnika, nie stosującego się do zaleceń sanitarnych.

Na zajęcia sportowe prosimy o przyniesienie własnych mat. Na miejscu można będzie skorzystać z płynu do dezynfekcji oraz – w przypadku warsztatów manualnych - z rękawiczek jednorazowych.

Podczas wszystkich wydarzeń plenerowych rekomendujemy zasłanianie nosa i ust. Prosimy o zachowywanie odległości 2 metrów od pozostałych uczestników.
 

 

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

www.eeagrants.org, www.norwaygrants.org, www.gov.pl

 

Partner medialny