Warsztaty
30.08.2020

Zasadził dziadek rzepkę – warsztaty dla rodzin

Na łące siedzi kobieta i dziecko - bawią się
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Warzywa z własnego ogródka to dobra alternatywa dla jarzyn ze sklepowych półek, szczególnie dla wszystkich, którzy dbają o ekologię. Zapraszamy do stworzenia własnych mini-ogródków. 

  • 30 sierpnia (niedziela), godz. 11.00-14.00
  • Miejsce: Łąka Leśmiana (zielony skwer przy Muzeum POLIN od strony ulicy Lewartowskiego)

Na "Łące Leśmiana" powstaną nowe grządki! Zamiast łąkowych kwiatów wyrośnie pożywna marchew, rzodkiew i pietruszka. Zabawimy się w młodych ogrodników i stworzymy własne mini-ogródki.
 

Informacje organizacyjne spotkań plenerowych

Na wszystkie wydarzenia plenerowe obowiązują zgłoszenia online.

Każdy z uczestników przed przystąpieniem do udziału w zajęciach/warsztatach/spotkaniach jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem wydarzeń plenerowych. Regulamin będzie dostępny  na stronie internetowej www.polin.pl oraz na miejscu wydarzenia.

Po przybyciu na miejsce prosimy o wypełnienie formularzy osobowych, otrzymanych od koordynatora wydarzenia. Obowiązuje limit miejsc – zapewniony udział w wydarzeniach mają wyłącznie osoby wcześniej zapisane. Organizator może wyprosić uczestnika, nie stosującego się do zaleceń sanitarnych.

Na zajęcia sportowe prosimy o przyniesienie własnych mat. Na miejscu można będzie skorzystać z płynu do dezynfekcji oraz – w przypadku warsztatów manualnych - z rękawiczek jednorazowych.

Podczas wszystkich wydarzeń plenerowych rekomendujemy zasłanianie nosa i ust. Prosimy o zachowywanie odległości 2 metrów od pozostałych uczestników.
 

 

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

www.eeagrants.org, www.norwaygrants.org, www.gov.pl

 

Partner medialny