Dla dzieci
29.05 - 7.06.2020

5. Tydzień Dziecka w Warszawie

Grafika ilustracyjna. Napisy: 5. Tydzień Dziecka, spektakle, warsztaty, gry, spotkania, zostańcie w domu z kulturą online
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Z okazji Dnia Dziecka ponad 20 warszawskich instytucji kultury przygotowało wspólny program kulturalny dla dzieci, rodziców i opiekunów – online!

  • 29 maja - 7 czerwca 2020 (piątek - niedziela)

Już po raz piąty warszawskie instytucje kultury wspólnie promują wydarzenia kulturalne z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Tydzień Dziecka”. W tym roku nie weźmiemy udziału w dużych imprezach plenerowych, ale i tak posłuchamy koncertów, opowieści i muzycznych bajek, weźmiemy udział w warsztatach i zajęciach, obejrzymy spektakle. 
Program atrakcji online został przygotowany przez najlepsze artystki, artystów, pedagogów, pedagożki, animatorki i animatorów. Zachęcamy dzieci, młodzież, rodziców, opiekunów i nauczycieli do udziału w przygotowanych przez nas wydarzeniach!

Pełna oferta jest dostępna na stronie www.tydziendziecka.waw.pl

"Tydzień Dziecka" to inicjatywa instytucji kultury należących do sieci ADESTE. Nie byłaby możliwa bez wsparcia Biura Kultury m. st. Warszawy, dla którego rozwój publiczności (audience development) jest strategicznym priorytetem w ramach Programu Rozwoju Kultury w Warszawie do roku 2020.